![](https://s.05745.com.ua/section/logo/upload/pers/230/logo.png?20240727)
21:31, 9 січня 2023 р.
У Лозівській громаді залишаються близько 12 тисяч переселенців
![У Лозівській громаді залишаються близько 12 тисяч переселенців У Лозівській громаді залишаються близько 12 тисяч переселенців](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Лозівській громаді залишаються майже 12 тисяч вимушених переселенців. Таку кількість людей, які тікали від війни, підрахували на кінець 2022 року. Про це повідомили на сайті міськради 9 січня.
Загалом у громаді з початку вторгнення росії прийняли близько 20 тисяч людей з різних областей України, які змушені були покинути свої домівки. В Управлінні соцзахисту приймають документи від людей, які безоплатно поселили у себе переселенців. Вони отримують компенсацію за державною програмою «Прихисток».
З квітня минулого року 1225 місцевих жителів поселили в себе 2962 внутрішньо переміщених особи, сума призначеної компенсації за квітень – листопад складає 4,2 млн.грн, - повідомляють в Управлінні.
У Лозівській громаді живуть майже 20 тисяч пільговиків. Близько 14 тисяч домогосподарств отримують субсидії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...