
20:40, 2 лютого 2023 р.
Памперси та продуктові набори: хто і де може отримати гуманітарну допомогу у Лозовій

У Лозовій з 3 лютого видаватимуть кілька видів гуманітарної допомоги від різних організацій. Про це повідомили на сайті міськради.
Батьки дітей до 3 років зможуть отримати памперси для своєї малечі. Допомогу видаватимуть у ліцеї №1 з 3 лютого у будні з 9:00 до 14:00.
З собою потрібно мати оригінал паспорта та свідоцтво про народження дитини.
Також у 1 ліцеї з 3 лютого видаватимуть продуктові набори від Червоного Хреста. Допомогу зможуть отримати переселенці з інвалідністю, багатодітні родини переселенців, сім'ї загиблих захисників (з 2014 року). Видаватимуть пакунки з 9 до 14 години з понеділка по п'ятницю.
Продуктові набори видаватимуть також родинам з дітьми до 18 років та переселенцям з дітьми у 12 ліцеї. Допомогу роздаватимуть 3 та 6 лютого з 9 до 14 години. З собою треба мати оригінал паспорта мами та свідоцтво про народження дитини.
Допомогу надають за проєктом “Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в України”. Його реалізує Польська Гуманітарна Акція (РАН) за фінансової підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Розширювальні баки для опалення як вибрати правильний об’єм
Новини компаній
09:30
Фантазії та Lovense Lush 3 – втіли свої бажання
Новини компаній
16:30
14 вересня
19:00
13 вересня
12:13
13 вересня
14:55
11 вересня