Новини компаній
11:15, 8 лютого 2023 р.

Картридж в POD системі

Новини компаній

Одна з найголовніших частин яку використовує електронна цигарка або в под системі — це картридж, який відповідає за насиченість смаку від пару та його запах, а також густоту пару. 

І ця деталь, точніше сегмент пристрою є розхідником, отож його потрібно замінювати на новий регулярно хоча, частотою з якою необхідно замінювати картридж залежить від стилю паріння.

Придбати електронні сиграти та комплектуючі к ним ви можете тут https://cloudstore.com.ua/pod-systemy

В загалом, в середньому користувач може змінювати цей розхідник раз на два тижні, чи кожні 3-4 дні(зазвичай стільки тримають одноразова система бренду ельфбар, все звичайно залежить ще від самого девайсу. Наприклад модельElf Bar(Ельф бар) RF350 - своїм картриджем забезпечить тяг на 7-10 днів, об’єм рідини в ньому 1.6 мл. Ціна від 320 грн.

А модель Smok Novo 2 Pod - забезпечить від 5 до 15 днів паріння об’єм рідини в ньому 2 мл. Ціна від 700 грн.

Картридж в POD системі, фото-1

Що ж являти собою картридж?

Картридж це компактний пристрій у вигляді невеличкого пластикового контейнера, у середину якого власник, чи виробник під час виробництва може залити рідину, з будь-якою кількістю нікотину чи сольового нікотину та будь-яким смаком. Саме тому под, така річ,  ергономічна та легка

Звичайні картриджі прості у використанні, а конструкція у них не розбирається.

Аби почати його використовувати потрібно лише залити рідину, після даної процедури яку можна провести за допомогою звичайного шприца, набравши в нього рідини рівно кількості об’єму картриджа та обережно заправити його через отвір, картридж буде готовий до використання.

В загалом, основна задача картриджа — це швидко доставити нікотин в організм людини. 

І завдяки своїм характеристикам та надійності пристрій набуває такої популярності, та, наприклад допомагає відмовитися від шкідливого для організму людини тютюнопалінням та замінити цей процес на вейпинг, завдяки змозі поступово змінювати кількість вмісту нікотину у рідині. Чудовий варіант у пошуку альтернативи цигаркам, та як шлях повної відмови від куріння.

Види картриджів для Подсистем

Різновидність картриджів для подсистем їх плюси та мінуси, діляться всього на два типи відкритий та закритий, інформація про них, а саме:

1. Відкритого типу — картридж являє собою порожню місткість для рідини, та подальшою можливістю його заправки рідиною.

Та аби у вас не траплялось протікань, в комплекті завжди має заглушку, яка з легкістю відривається і так само закривається захищаючи від протікань.

2. Закритого типу — відразу ж постачається заправленим, через те, що не має функції як у відкритого типу заправляти картридж. Тому після повного його використання, залишається замінити, та просимо вас утилізовувати його, не викидайте картриджі та інші компоненти под систем у сміття, це небезпечно та може призвести за займання.

В загалом за власним бажанням і певних умінь його можна перезарядити, але в такому разі він буде плюватися та протікати рідиною. Це простий варіант, для тих кому не хочеться заправляти власноруч. А ще ельбар(ElfBar) такі картриджі часто використовує.

Поради при використанні картриджів Под систем

Розповімо про поради під час експлуатації картриджів для под систем.

Сама по собі експлуатація картриджів проста навіть для людей початківців у світі паріння електронок. Для використання пристроєм необхідно лише виконати декілька простих дій, а саме:

  1. Спершу заправити випарник своєю рідиною, якщо ви купували відкриту под систему, а не її закритий тип де вже залита рідина. Для використання рекомендуємо заливати саме сольову рідину в картридж, до того ж її легко придбати, бо вона досить популярна у виробників.

  2. Залишити в спокої картридж на 5-10 хвилин. Аби він не увімкнувся і випадково не перегорів не рекомендується відразу ж його встановлювати назад в под.

  3. Щільно вставити у вейп, щоб він не протік та ви не замастилися рідиною.

  4. Увімкнути пристрій, та отримувати насолоду!

Щоб Ви не переймались на рахунок безпеки використання, ще необхідно знати наступне:

  • Процес розкурювання — це перші десять затяжок, які скоріш за все будуть майже без смаку, все гаразд, так і має бути

  • Пильно слідкуйте за рівнем рідини у контейнері, аби ваш картридж був довговічним. Рідина не має опускатися нижче мінімуму, аби не купувати новий картридж одразу після цього дотримуйтеся цієї поради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...