• Головна
 • Технічна аналітика з криптовалют: все про інструменти та стратегії
Новини компаній
15:36, 20 липня 2023 р.

Технічна аналітика з криптовалют: все про інструменти та стратегії

Новини компаній
Технічна аналітика з криптовалют: все про інструменти та стратегії, фото-1

Криптовалюта (xrp, BTC, так далі) – форма децентралізованої валюти та повністю цифровий актив. За своєю суттю крипта використовує технологію блокчейн для генерації сегментів коду, які унікальні для кожної транзакції, як і серійні номери. Щоразу, коли криптовалюти переходять із рук до рук, сегменти коду записуються в децентралізовану книгу. На цьому ґрунтується ринок криптовалют в Україні.

Технічний аналіз ринку крипти з індикаторами – це математичні функції, що засновані на торгових даних. Такими даними можуть бути:

 • ціни;
 • обсяги торгів;
 • тощо.

На підставі їх аналізу діє трейдинг криптовалют: трейдер приймає рішення про те, продати або купити активи.

Які інструменти технічного аналізу, чому він працює

Індикатори у теханалізі відбивають рух цін ринку. Якщо лінії та рівні – це базові аналітичні інструменти технічного аналізу, то індикатори – основні. Це різні лінії (одна, дві чи відразу кілька), які накладаються на графік ціни (або з'являються під ним). Потрібно вміти «читати» графіки і бачити на них патерни – моделі, що повторюються. Вони допомагають трейдеру розібратися, що зараз відбувається на ринку крипти.

Для теханалізу потрібні спеціальні послуги. Варто відзначити, що платформ, які надають інструменти для комплексного технічного аналізу, не так багато:

 • CryptoWatch – корисний інструмент, що включає в себе всі криптовалютні біржі ринку (одна з найбільших європейських WBT Token – не виняток).
 • CryptoCompare – найвідоміша з аналітичних платформ по криптовалютах надає інформацію про біржі, монети, пули, майнінг, гаманці.
 • CoinDance – тут багато різноманітної інфографіки, пов'язаної з BTC.
 • Coinmarketcap – надає основну інформацію щодо зростання цін на монети, ринкової капіталізації, нових криптовалют, найбільших бірж.
 • Map of coins – доступно показує хардфорки, допомагає розібратися в заплутаній ситуації на ринку. Тут є інформація про технології кожної з найбільш популярних на сьогодні крипт.
 • Coincheckup – містить, можливо, не всю, але велику частку необхідної інформації про світ криптовалют, а також фундаментальний та інвестиційний аналіз.

Технічний аналіз працює, бо трейдери в нього вірять. Ті, хто не вірить, намагаються прогнозувати ціни за допомогою інших інструментів. Біржова торгівля вдосконалюється, з'являються нові методи: наприклад, профіль ринку або кластерний аналіз.

Стратегії торгівлі криптовалютою

Наявність добре продуманої та перевіреної стратегії, коли потрібно купити криптовалюту, дуже важлива для отримання прибутку на відповідному ринку.

Залежно від кінцевих торгових цілей трейдера, його терпимості до ризику, можна вибрати ту стратегію, що найбільше відповідає торговим цілям та підприємствам торгуючого. Прибуток від криптотрейдингу полягає у правильному прогнозуванні цінових коливань на криптовалютному ринку. У цьому чудовою підмогою може стати зведення правил і принципів.

Денна криптовалютна торгівля передбачає вхід і вихід з ринкової позиції в той самий день. Також нерідко дається назва «внутрішньоденна торгівля», що відображає факт відкриття/закриття одним днем. Така ринкова торгівля особливо прибуткова, оскільки крипта сама по собі досить волатильна. Стратегія денної торгівлі, безумовно, поза рамками простих припущень.

Для визначення можливостей входу/виходу при прийнятті інвестиційних рішень використовуються:

 • обсяги;
 • цінова дія;
 • графічні моделі;
 • інші індикатори.

Відстежується фундаментальна новинна інформація, інші оновлення.

Розглянемо стратегії, що здатні допомогти трейдеру у збільшенні прибутку від денної ринкової торгівлі:

 • Арбітраж крипти – стратегія одна з найпопулярніших на ринку, включає придбання монети на одній платформі, продаж на іншій з використанням цінової різниці між двома платформами.
 • Скальпінг на крипті – стратегія внутрішньоденної торгівлі криптовалютою, в якій трейдери прагнуть отримати вигоду зі збільшення обсягу торгів.
 • Діапазонна крипто торгівля – в даному випадку слід звертати увагу до зони перекупленности й перепроданості (перша означає, що покупці задовольнили свої потреби й акції, ймовірно, будуть продані; друга означає зворотне).
 • Автоматична торгівля – роботи для торгівлі криптовалютою можуть цілодобово аналізувати ринок та шукати кращі можливості для торгівлі. Це варіант для трейдерів, яких цікавить як купити криптовалюту та продати (торгувати), щоб був регулярний стабільний прибуток щодня.
 • Смарт Торгівля – стратегія пропонує хороший контроль над ризиком та прибутковістю, допомагає краще планувати позиції, які відкриваються та закриваються трейдером.

Провівши індикаторну аналітику для аналізу криптовалют, можна зробити один головний висновок: крипто інструменти трейдеру необхідні. Перш ніж буде ухвалено рішення про вкладання коштів у певний проект, краще подивитися на індикатори, що надають усю необхідну інформацію. Можна задіяти їх разом, що допоможе знайти найкраще рішення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...