• Головна
  • Як вибрати дизель генератор 160 кВт?
Новини компаній
10:40, 24 серпня 2023 р.

Як вибрати дизель генератор 160 кВт?

Новини компаній

160-кіловатні генератори є потужними, можуть працювати 10 і більше годин без перерви та є безпечними у експлуатації внаслідок використання дизельної системи. На сторінці сайту компанії Power Solutions https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/160-kvt/ є можливість обрати та замовити дизель генератор 160 кВт. Такі системи мають високу автономність, можуть використовуватись як резервні та постійні джерела струму для промислового обладнання. Також їх можна використовувати для аварійного живлення інфраструктурних об’єктів, житлових комплексів, великих комерційних центрів, супермаркетів.

Компанія Power Solutions пропонує найактуальніші вироби для стабільного автономного енергозабезпечення, включно із ДБЖ, стабілізаторами, акумуляторами, генераторами потужністю від декількох кіловатів до сотень кВт. Більше про весь асортимент продукції, яку пропонує як дистриб'ютор компанія Power Solutions читайте на сайті https://www.powersol.com.ua/.

Як вибрати дизель генератор 160 кВт?, фото-1

Чому рекомендовано використовувати для високої потужності синхронні генератори з AVR

Якісний струм забезпечується синхронною конструкцією генератора, яка доповнюється відомим всім користувачам опцією AVR – автоматичної регуляції напруги.

Синхронні генератори краще працюють із навантаженнями, бо для їх збирання використовують мідь в обмотці. Такі генератори мають високий рівень передачі струму без суттєвих пікових змін. Вони мало нагрівають корпус генератора та всі струмовідвідні елементи. Крім того, мідь в обмотках генератора гарантує мінімальне відхилення від базових показників.

Яким має бути запас палива в основному баку

Співвідношення максимального часу роботи у номінальному режимі має дорівнювати обсягу палива у баку. В таких пристроях обсяг спалювання палива за годину роботи складає приблизно 40 літрів. Саме тому основний бак має бути не менший за обсягом 2-2,5 тисяч літрів.

Якщо є можливість, краще для таких потужних систем замовляти також опціонально додаткову ємність, що може використовуватись без вимкнення генератора. Така опція потрібна для тривалого використання внаслідок порушення подачі струму від зовнішньої електромережі.

Захист від вологи

Бажано обирати генератор із можливістю встановити його на відкритій місцевості. Потужні дизельні генератори розташовують далі від будинку. Вони виробляють чимало вихлопних газів та мають значну шумність під час роботи. Саме тому використання генератора як окремого елемента енергетичної автономної системи, що не потребує покрівлі, захисту від проникнення вологи – це вагома перевага для користувача.

Додаткові опції із встановлення кожуха для будь-якої погоди – вигідне рішення, адже не потребуватиме потім додаткових витрат на облаштування генератора на відкритій місцевості. Також буде економія на ремонтах, що можуть виникнути внаслідок потрапляння води чи піску, бруду всередину конструкції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...