• Головна
  • Український виробник якісних засобів індивідуального захисту Іnegva
Новини компаній
15:54, 17 жовтня 2023 р.

Український виробник якісних засобів індивідуального захисту Іnegva

Новини компаній
Український виробник якісних засобів індивідуального захисту Іnegva, фото-1

Індивідуальні засоби захисту є обов'язковою складовою організації ефективного виробництва на підприємстві. Це дає змогу не тільки виконати законодавчі вимоги, правила та застерегти від порушення технології виробництва деталей, вузлів. Застосування індивідуальних засобів захисту мінімізує травматичність, забезпечить стабільність роботи на підприємстві кваліфікованих робітників, створює для них зручні, комфортні, сприятливі умови праці. Таким чином можна досягти певного балансу робочої сили і підкреслити високу технологічність виробництва, його ефективність і спрямованість на результат як в бізнесі, так і в забезпеченні потреб працівників.

Компанія Іnegva є вітчизняним українським виробником засобів індивідуального захисту, що має багаторічний досвід проектування, виготовлення і реалізації якісних елементів для захисту від шкідливого впливу, так і під час виробничих процесів різноманітного напрямку.

Досвід і якісні, інноваційні рішення

Іnegva є виробником окулярів високої якості з продуманою конструкцією. Конструкція є максимально комфортна для користувачів і водночас оптимальна за вартістю для підприємства.

Широкий асортимент проєктованих і вироблених засобів індивідуального захисту може забезпечити підприємство повним комплексом необхідних PPE-виробів:

  • захист під час роботи на конвеєрних лініях або виконання різноманітних технологічних операцій;
  • виконання робіт на будівництві, під час ремонту, слюсарних робіт різного призначення;
  • робота під час газозварювальних операцій;
  • виконання інших небезпечних або таких які потребують додаткового захисту робітника, видів виробничих завдань.

Компанія орієнтована на роботу з інноваційними технологіями та сучасними матеріалами, наприклад полікарбонатним склом, що має високий рівень захисту, прозорості та необхідної гнучкості. Легкі і міцні полікарбонатні індивідуальні засоби захисту мають попит у користувачів завдяки комфортності та практичності застосування.

Переваги співпраці із компанією INEGVA під час виготовлення засобів захисту

Компанія Іnegva є виробником ЗІЗ, що орієнтується на задоволення вимог споживачів – промислових підприємств, будівельних організацій, компаній з обслуговування та логістики, інших комерційних сегментів. Одна з найважливіших переваг співпраці з компанією є те, що виготовлення продукції і її доставлення замовнику відбувається в найкоротші терміни та в необхідному обсязі.

Іnegva є українським виробником, що застосовує власні виробничі потужності, має свої складські приміщення. Виготовлена продукція може бути брендованою на пропозицію замовника та відповідно до його вимог. Є можливість сертифікації продукції конкретного бренду та доставлення за допомогою оптимальних за вартістю та швидкістю логістичних рішень.

Важливо також відзначити, що немає потреби у виконанні будь-яких дій з розмитнення товару оскільки весь цикл виробництва є вітчизняним. Тобто час від замовлення скорочується до мінімальних термінів. Саме тому компанія може запропонувати гнучке ціноутворення, найбільш сприятливі для замовників форми оплати та просту і зручну комунікацію з менеджерами компанії, що оформлять замовлення та проконтролюють його виконання.

Виготовлення кабельних стяжок

Іnegva є також виробником необхідного для багатьох виробничих процесів компонента – кабельних стяжок. Виробник кабельних стяжок пропонує цей вид кріпильного матеріалу в асортименті виконання, включно зі стяжками у різному кольоровому виконанні для позначення окремих елементів обладнання. Є стяжки в асортименті за розмірами та іншими показниками нероз’ємні та роз’ємні, металодектуючі, стяжки з кріпленням під шурупи та інші види стяжок, включно із популярним різновидом Soft.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Inegva
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...