• Головна
 • Як вибрати стоматологію: просто і назавжди
Новини компаній
15:46, 17 січня

Як вибрати стоматологію: просто і назавжди

Новини компаній

Вибір стоматології не повинен ґрунтуватися лише на рекомендаціях знайомих та відгуках пацієнтів. Зробити самостійний аналіз можна, використовуючи простий алгоритм, який представлений у статті. Як приклад нам стане стоматологія VERNO – https://verno.com.ua/ua/. Це мережа клінік, що надає весь набір стоматологічних послуг.

Стоматологія Verno (Харків)

Стоматологія Verno (Харків)

Які послуги надають сучасні стоматології

Результати лікування залежить від ефективності кожного етапу. На його результати впливають кваліфікація лікарів, технічне оснащення, технології, можливість надавати комплексні послуги. Вибираючи стоматологічну клініку, оцініть список послуг. Він повинен включати:

 • Діагностика. Безпечні та достовірні методи дослідження є основою результативного лікування. До таких методів належать прицільний рентгенівський знімок, комп'ютерна томографія щелепно-лицьової області, ортопантомограма та ін.
 • Лікування зубів. Терапевтична допомога включає лікування карієсу та його ускладнень, лікування некаріозного ураження зубів, підвищену чутливість зубів.
 • Реставрація. Являє собою комплекс послуг, спрямованих на виправлення дефектів, форми та розташування зубів. Метою реставрації є повне відновлення функцій зубного ряду, що найчастіше до неї вдаються для відновлення естетичної привабливості зубів.
 • Професійна гігієна. Механічне видалення відкладень і пігментованого нальоту з поверхні зубів, піддесневої області. Є гарною профілактикою захворювань зубів та ясен, що дозволяє продовжити термін служби реставрацій, ортопедичних конструкцій, імплантів.
 • Відбілювання. Освітлення та вирівнювання тону зубної емалі, видалення пігментів з верхнього шару дентину. Являє собою косметичну процедуру.
 • Протезування. Відновлення зубів ортопедичними методами. До них відноситься імплантація зубів, мікропротезування за допомогою вінірів, мостоподібні конструкції.
 • Виправлення прикусу. Порушення прикусу – патологія, яку виявляють у 50% людей. Для виправлення дефектів прикусу використовують брекети, вініри, хірургічне втручання.

Як правильно вибрати стоматологічну клініку?

Регулярні візити – ключ до здорової посмішки, тому розпочніть з деталей, які найкраще відповідають вашому способу життя і потребам у догляді за зубами. Кілька речей, які слід враховувати:

 • Чи зручно досягти офісу з дому чи роботи?
 • Чи мають вони зручний графік роботи?
 • Комунікація між лікарем і пацієнтом дуже важлива, тому приділяйте увагу тому, наскільки повноцінною є консультація, чи получаєте ви відповідь на всі питання.

Тепер, коли ви шукаєте стоматолога, ви, ймовірно, помічаєте рекламні оголошення в Інтернеті, у газетах і навіть у своєму поштовому ящику. На сайтах соціальних мереж також можуть бути відгуки пацієнтів про стоматологів, які знаходяться поруч із вами, але пам'ятайте, що потреби і досвід кожної людини в справах здоров'я зубів є індивідуальними.

Знайшовши кілька хороших кандидатів, відвідайте їхні веб-сайти та подивіться, чи є у них профілі в соціальних мережах, щоб дізнатися більше про них.

Щоб знайти відповідного стоматолога, не соромтеся подзвонити або відвідати стоматологів із вашого списку, перш ніж прийняти рішення. Заплануйте консультацію зі стоматологом, щоб познайомитися з ним і персоналом перед записом на прийом. Складіть список питань і принесіть свої записи, щоб стоматолог міг переглянути вашу стоматологічну історію, якщо ви хочете дізнатись щось більш конкретне. Ви також зможете побачити, наскільки затишно, зручно та охайно виглядає офіс.

Кілька додаткових питань, які ви можете задати стоматологу

Ось вони:

 • Чи буде консультувати вас стоматолог з приводу того, як запобігти проблемам зі здоров'ям зубів? Надається стоматологічна освіта?
 • Як стоматолог та співробітники офісу справляються з надзвичайними ситуаціями в неробочий час?
 • Чи пропонують вони які небудь фінансові варіанти покриття витрат на лікування?
 • Чи буде ваша медична і стоматологічна історія записана та розміщена в постійному файлі?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...