• Головна
  • Що собою представляє скло триплекс та де в Україні його найкраще замовляти?
Новини компаній
17:26, 9 квітня

Що собою представляє скло триплекс та де в Україні його найкраще замовляти?

Новини компаній

Триплекс є сучасним матеріалом, який в своєму складі містить кілька шарів скла зі спеціальною полімерною плівкою. Матеріал дуже популярний завдяки своїм характеристикам, які справді вражають. Зокрема зараз ми говоримо про те, скло триплекс, яке ви можете побачити тут https://sferaglass.com/ua/productions/tripleks, відрізняється наступними характеристиками:

  • підвищення звукоізоляційних властивостей в цілих два рази;
  • збільшення термостійкості в три рази;
  • збільшення міцності аж в п'ять разів, особливо якщо порівнювати триплекс з листовим склом, яке має таку ж товщину.
Що собою представляє скло триплекс та де в Україні його найкраще замовляти?, фото-1

Триплекс сантиметрової товщини зможе з легкістю витримати багаторазові удари молотком. Що вже говорити про триплекс товщиною в 2 см. Таке скло може витримати навіть кулі, що були випущені з снайперської гвинтівки чи ж автомата.

Які ще характерні плюси відрізняють скло триплекс?

Триплекс також дуже добре поглинає та потім розсіює велику кількість ультрафіолетового випромінювання. Це дуже надійне сучасне скло, яке має чудові характеристики міцності з безпекою. Ці характеристики сприяють активному використанню триплексу для виготовлення різноманітних рішень. Зокрема зараз ми говоримо про наступні з них:

  • різні скляні огорожі;
  • скляні перила;
  • скляні дахи та навіть фасади;
  • рекламні стенди та вітрини.

Скло відрізняється особливою конструкцією, яка складається з кількох шарів та водночас прекрасно утримує свою початкову форму. Багато хто з дизайнерів та користувачів обожнює таке скло саме за його безпечність. Навіть якщо комусь раптово і вдасться розбити таке скло, ризик порізатися осколками від нього практично дорівнює нулю. До речі, стійкість скла триплекс до пошкодження гарантується саме завдяки наявності в його конструкції матової або ж кольорової чи прозорої плівки, що скріплює між собою кожен з листів такого скла. Ще однією характерною для триплексу скла відмінністю є його теплоізоляція.

Найширший каталог триплексу в Сфера Гласс

Якщо ви хочете мати за допомогою замовити таке скло за найкращою в Україні ціною для своїх потреб, тоді радимо звернутися до послуг відомої в Україні компанії Сфера Гласс, де вам залюбки запропонують найширший із нині можливих асортимент та кращі ціни на продукцію, доступну в каталозі. Саме тут https://sferaglass.com/ua ви зможете замовити безпечне та витривале і надійне скло триплекс з функцією ізоляції від шуму та стійке до різноманітних зовнішніх впливів навколишнього середовища. Компанія пропонує клієнтам можливість виготовлення триплексу у будь-яких конфігураціях.

Якщо у вас раптом виникнуть питання і вам потрібна буде консультація, обов'язково звертайтеся. Вся необхідна контактна інформація для зв'язку з представником Сфера Гласс є на сайті компанії у розділі «Контакти». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...