Сьогодні складно знайти перевіреного та якісного виробника молока. Бажаєте уживати лише молоко вищої якості? Довіряєте вітчизняному виробнику? ТОВ «Молоко Вітчизни» пропонує вам молоко «Екстра» ґатунку з високим показником жиру та білка на дуже вигідних умовах. Товариство об'єднує в собі три господарства, які знаходяться у межах Сумської області.

Молоко ґатунку «Екстра» має найкращу якість та високі характеристики. Ви можете придбати молоко оптовими партіями у будь-яких об'ємах. Виробник надає гарантію на кожну партію та пропонує молоко з дуже гарними природними властивостями. Товар відповідає усім нормам та стандартам.

При виробничому процесі використовується лише сучасне обладнання та новітні технології. Молоко відповідає якості європейських стандартів. Цей сорт має найкращі показники у порівнянні з іншими сортами. Над підвищенням якості молока працює ціла система та най досвідчені спеціалісти, котрі мають великий досвід роботи у цій сфері.

Для того, щоб показники молока завжди були на висоті, ведеться бездоганний догляд за коровами та постійно покращуються їх умови утримання.

Окрім якісного молока, компанія пропонує:

  • бички на продаж;
  • корови на продаж;
  • компост.

Ви можете придбати гарних бичків живою вагою на м'ясо, або ж для розведення. Оптові партії будуть вигідними як для приватного господарства, так і підприємств у галузі м'ясної промисловості.

Якщо вас цікавлять корови, то племінні корови голштинської породи – це одна з найкращих порід молочних корів. Корови відповідають усім стандартам та ветеринарним вимогам. Багато фермерів зацікавлені в розведенні такої породи корів, тому що вони мають високий забійний вихід.

Також компанія пропонує дуже якісне органічне добриво, котре є універсальним. Такі добрива можна використовувати для всіх видів рослин. Компост насичений усіма необхідними мікроелементами, які є корисними, як для ґрунту, так і для рослин.

На головному сайті ТОВ «Молоко Вітчизни» ви можете дізнатись більш детальну інформацію про всі товари та послуги, які надає компанія.

Для отримання безкоштовної консультації, вам необхідно заповнити установлену форму на сайті. Досвідчені спеціалісти в дуже короткий час зв'яжуться з вами та нададуть вам відповіді на всі запитання, які стосуються товару. Консультанти проінформують по нюансах замовлення та допоможуть коректно оформити заявку на купівлю.