Незважаючи на музичну моду, яка мінлива і легковажна, переваги людей в плані стилів і напрямків характеризуються постійністю в більшій чи меншій мірі. І ніякої війни різних жанрів ми не спостерігаємо: багато меломанів, судячи з опитувань громадської думки, чудово поєднують іноді навіть логічно не особливо поєднувані стилі. Один з останніх рейтингів показує, що приблизно по третині респондентів вважають за краще слухати рок і поп-музику. Трохи менше - в районі 25% - найбільше люблять класику. Стільки ж фанатів у електронної музики різних напрямків. На хіп-хоп підсів кожен п'ятий, а джаз і блюз вважають улюбленим стилем приблизно 15-17% опитаних соціологами. Фолк різного штибу, як український, так і світової, люблять тільки 5-7%. Що стосується країни-походження музичних творів, то українська музика поза конкуренцією. Далі йдуть артисти з США і ряду європейських країн. Також останнім часом зростає попит на азіатські групи. Особливо виділяються Корея і Японія.

Сучасні українські пісні скачати mp3 безкоштовно можна на mp3smak.ru вже зараз!

Які існують переваги по стилям?

Переваги по стилям розрізняються залежно від статі і віку. Так, жінки більше люблять поп-музику, переважно українську, а також класику. Сильній статі більше до душі рок, електроніка та шансон. У молодіжному середовищі все трохи інакше. Тут у дівчат безроздільно панує поп-музика, а класику підростаюче покоління майже ігнорує. Хлопці орієнтуються на хіп-хоп і різну експериментальну музику. Представники старшого віку схиляються до зрілої вітчизняній естраді, шансону, блюзу і джазу. На mp3smak.ru можна популярні пісні скачати mp3 безкоштовно!

Що стосується каналів, за якими музика приходить у наш будинок, то сьогодні однозначно лідирує інтернет. Частка CD, радіо скорочується, а попит на вініл хоч і поступово збільшується, в загальному масі невеликий. Самий стандартний канал - скачування пісень у форматі mp3 і прослуховування композицій в соціальних мережах.

Крутые каверы на популярные песни доступні для прослуховування та скачування на сайті mp3smak.ru!

Також зростає частка тих, хто слухає музику за передплатою в платних сервісах, і тих, хто в основному використовує сайти музичних збірок, де акумулюються всі новинки популярної музики для ознайомлення і подальшого придбання їх. Пісні тут можна не тільки прослухати, а й скачати в хорошій якості, подивитися в форматі кліпу, якщо артист завчасно зняв його, і ознайомитися з текстом треку. Попит на такого роду сайти буде рости, впевнені респонденти опитування.