Чому варто планувати відпочинок в Карпатах, а не на морі, якщо у вас двоє активних дітлахів? Все просто - в горах ваші діти дізнаються набагато більше і отримають більше користі від цієї форми проведення вільного часу. Як вибрати ідеальне місце для вашої родини? Отдых 365 - лідер в організації відпочинку в Карпатах за системою «все включено».

Відпочинок в українських горах

Чим швидше ваші діти пізнають українські гори, тим краще. Коли вони підростуть, то, мабуть, із задоволенням виберуть популярні канікули в тропіках, можливо, катання на лижах за кордоном, але ваш обов’язок батьків - показати їм, що є близьким і привабливим, тобто українські Карпати.

Буковель, бо це треба побачити

Багато батьків воліють їздити на відпочинок до менших міст, ніж на типові курорти, побоюючись витрат і натовпу, але не завжди туристичні напрямки переповнені, а в низький сезон ціни дуже доступні. У будь-якому випадку, у високий сезон ви можете знайти житло за привабливими цінами - просто добре пошукайте

Чому ви повинні починати відпочивати в горах із Буковелю?

  • Ідеальна база для гірських поїздок.
  • Добре підготовлені приміщення.
  • Добре розвинена мережа розміщення та харчування.
  • Особливе місце на рівні української культури та історії.

Котеджі в Буковелі

Вибираючи житло для сім'ї, ви спочатку враховуєте його практичність та розташування. У сезон у центрі Буковелю багато туристів, готелі та пансіонати переповнені, і коли ви їдете родиною, то хотіли б надати своїм дітям трохи свободи. Ідеальним рішенням для сімей є вибір житла в котеджах. Зазвичай вони розташовані на великій ділянці, де діти можуть з самого ранку бігати по огородженому подвір’ї, повертатися до будинку за трапезою та коли хочуть відпочити від бігу.

Незаперечною перевагою оренди котеджу є також велика свобода. Ви їсте, коли хочете, виходите, коли хочете, і шум, який створюють ваші діти, як правило, нікому не заважає. Правильно заброньовані будинки в Буковелі будуть недорогими і дуже зручними, тому якщо ви збираєтесь провести свій відпочинок в українських Карпатах цього року, варто шукати будинки вже зараз.

Гори Карпати - привабливе місце для проведення вільного часу в будь-яку пору року. Влітку варто приїхати сюди, щоб перевірити свої сили на трасах і піднятися на красиві вершини, взимку ви можете розважатися на численних гірськолижних схилах. Тут можна запланувати фантастичне свято з дитиною тут, під час якого вона дізнається про культуру галичан.