Пластика повік у Львові

Блефаропластика верхніх та нижніх повік Львів

Мабуть чи не кожна жінка має приховане бажання залишатись молодою вічно. Молодість та звабливість, як ознака такого собі щасливого життя існує в уяві не тільки жінок. Не секрет, що загальне враження від вашого обличчя багато в чому визначають саме очі. Тож не дивно, що блефаропластика Львів, пластика повік входить в ТОП-5 найпопулярніших пластичних операцій в Україні, адже вона служить саме для омолодження зони очей.

Ваш погляд може зробити обличчя юним і життєрадісним, або старим і втомленим. Дуже часто очі першими демонструють оточуючим ранні ознаки старіння, оскільки шкіра повік особливо тонка і ніжна. Такі фактори як стрес, спадковість, тривале перебування на сонці або звичка прижмурювати очі впливають на швидкість старіння шкіри навколо очей. В ідеалі кожній людині хотілося б, щоб його зовнішній вигляд відповідав внутрішньому стану, а погляд був привабливим і відкритим, випромінюючи енергію і позитив. Тому багато хто мріє зробити блефаропластику у Львові, на високому рівні, безпечно і безболісно

Пластика повік у Клініці пластичної хірургії на Чорновола у Різника Андрія Богдановича – завідувача відділенням пластичної хірургії, провідного українського фахівця з пластики обличчя - кращий вибір для таких пацієнтів. Підтяжка повік, зроблена за авторськими методиками, відрізняється особливою тонкою технікою шиття. Така операція не залишає видимих ​​рубців. Ось чому її називають «безшовною блефаропластикою». Пластика повік Львів – це маніпуляція саме для початку руху до мрії залишатись молодим

Чи потрібна пластика повік саме вам?

Блефаропластика рекомендована не тільки жінкам, а й чоловікам. Її використовують для усунення наступних проблем:

  • Надлишок шкіри верхніх повік;
  • Жирові грижі нижніх повік (мішечки під очима);
  • Птоз або блефарохозаліс (нависання верхньої повіки, що нерідко створює проблеми із зором);
  • Занадто малі або вузькі очі;
  • Важкі (лімфоїдні) повіки, обумовлені анатомічною будовою, а не віком;
  • Старіння шкіри навколо очей (зморшки, млява шкіра повік і інші зміни, які візуально додають роки);
  • Епікантус (нависає складка верхньої повіки, характерна для «азіатських» очей);
  • Орієнтальні повіки.

Іноді однієї пластики верхніх і нижніх повік може бути недостатньо для поліпшення зовнішнього вигляду обличчя. Блефаропластика у Львові може бути доповнена іншими естетичними операціями. У доктора Андрія Різника пластику повік можна поєднати з підтяжкою брів (броуліфтінг - авторська методика), підтяжкою середньої зони обличчя і щік (чекліфтінг або чікліфтінг) та дуже популярною сьогодні пластикою обличчя з підтяжкою SMAS.

Головна перевага цієї відносно недорогої локальної операції в тому, що це зовсім невелике і практично безпечне хірургічне втручання з короткою, легкої реабілітацією гарантовано дає хороший омолоджуючий ефект всього обличчя. Уже через два тижні ви побачите, що ваш погляд та обличчя стало більш відкритим, привабливим і молодим. Цей ефект буде постійно зростати протягом кількох місяців і збережеться на 10 і більше років! Ціни на пластику повік у Львові у доктора Різника цілком адекватні. А результати блефаропластика фото Львів говорять самі за себе Ми прагнемо забезпечити своїм пацієнтам краще співвідношення вартості і якості пластики повік у Львові.

Запрошуємо до Клініки пластичної хірургії на Чорновола у Львові. Хірургічне відділення Львівської міської косметологічної лікарні, стаціонар знаходиться на проспекті Чорновола, 45а, тел.: (067) 724-11-25. Більше інформації про ці та інші пластичні операції на сайті.