Електрика настільки сильно ввійшла в наше життя, що ми іноді навіть не задумуємося про те, наскільки вона важлива для людини. Забуваємо про те, що вона разом з великими зручностями несе ще й велику небезпеку.

Дотримання правил безпеки при експлуатації електроустановок та електрообладнання дозволяє уникнути неприємностей і трагічних наслідків. Саме тому в державі велика увага приділяється навчанню спеціалістів, виконання функціональних обов’язків яких пов’язано з електрикою.

Всі роботи по проектуванню електричних мереж і обладнання, їх монтажу й обслуговування потребують від спеціалістів ретельної підготовки – найвищої кваліфікації. Пройти курси з електробезпеки можна з гарантованим успіхом в навчальному центрі «БУДЕНЕРГОАТОМ», який має ліцензію на здійснення викладацької діяльності.

Навчання електробезпеці необхідне для:

1.Підвищення рівня пожежної безпеки, оскільки навіть незначні помилки при монтуванні електромереж чи обслуговуванні обладнання можуть викликати виникнення загоряння з негативними наслідками. Спеціалісти, які проходять відповідну підготовку з електробезпеки, такі прорахунки практично не допускають, тим самим істотно підвищуючи рівень пожежної безпеки на своєму підприємстві.

2.Попередження найменших помилок при виконанні проектних робіт. Це дуже важливо, оскільки усунення недопрацювань потребує значних часових і фінансових затрат.

3.Підвищення рівня безпеки електричних мереж. Ретельне опрацювання кожного елементу електромережі в процесі проектування й монтування є запорукою забезпечення високого рівня безпеки персоналу, який працює в організації чи на підприємстві.

4.Впевненості в тому, що будь-які перевірки будуть проходити без додаткових витрат.

5.Завоювання довіри клієнтів. Якісне надання послуг дозволяє розширити клієнтську мережу.

6.Безпека експлуатації будь-якого електрообладнання на власних підприємствах. Результатом цього є відсутність непередбачуваних ситуацій на виробництві.

Проходження навчання чи атестації з електробезпеки необхідно починати з правильного вибору навчального центру. Далі проводиться попередня оцінка кваліфікації співробітників, які повинні навчатися на курсах.

Після цього розробляється навчальна програма й організовується безпосередній навчальний процес під контролем працівників самого центру і керівників підприємств, які направляють персонал на навчання.