Сонячні батареї для приватного будинку є ідеальним способом отримання електрики. Справа в тому, що енергія сонця з урахуванням сучасних цін на електроенергію, дозволяє істотно економити на ній. Крім того, сонячні батареї пропоновані на сайті https://www.atmosfera.ua/uk/sonyachni-elektrostancii/ прості в монтажі та обслуговуванні, що дозволяє експлуатувати їх домовласникам, які не мають спеціальних знань в області електрики.

Найбільш важливі характеристики сонячних батарей для дому

Перш ніж замовити сонячні батареї для дому, необхідно визначитися з їх технічними характеристиками, так як вони безпосередньо впливають на ефективність роботи всієї системи енергопостачання в приміщенні. Зазвичай з метою забезпечення електрикою використовують сонячні батареї для дому 6 кВт. Ці відомості необхідно мати на увазі, розраховуючи необхідну кількість панелей для конкретного будинку. Крім того, варто знати, що зазвичай одна сонячна панель стандартного розміру 1,3-1,4 м2 при наявності достатнього рівня освітлення може згенерувати до 270 Вт при напрузі 24 В.

В даний час відомі наступні види сонячних панелей, які мають різні технічні характеристики:

  • монокристалічні, де кожен фотоелемент містить один кристал кремнію;
  • полікристалічні, тут кілька невеликих кристалів з кремнію формують один фотоелемент;
  • тонко плівкові, вони являють собою напівпровідниковий шар напилювання на виконану з гнучкого матеріалу підкладку.

Так як дані пристрої мають різні технічні характеристики, при їх покупці необхідно орієнтуватися на стандартні показники. Наприклад, одним з найважливіших показників для будь-якого електричного приладу є вихідна напруга. Якщо такий показник має величину 12 вольт, сонячні батареї вважаються стандартними, так як їх, на відміну від пристроїв на 24 і 48 вольт найчастіше використовують в побуті.

Чому варто придбати сонячні батареї у нас?

У тому випадку, коли вам знадобилося купити сонячні батареї для дому, вам варто звернутися в нашу компанію. Співпраця з нами дозволить вам не тільки придбати сонячні батареї 6 кВт для будинку, ціна яких значно нижче усталеної по ринку, але і дасть вам можливість скористатися наступними нашими перевагами:

  • наявність широкого асортименту найсучасніших сонячних панелей різних типів та видів;
  • можливо виконання оптових закупівель;
  • наявність системи вигідних знижок для постійних клієнтів та оптовиків;
  • доставка придбаного товару.