Кожна людина, а особливо жінка, прагне мати ідеальну шкіру. Це дає додаткову впевненість і підвищує самооцінку. Поява ж небажаного волосся може звести нанівець усі зусилля. Аби такої неприємності не сталося, краще зробити лазерну епіляцію у Львові. Це один з ефективних, безпечних та доступних методів, який підходить практично кожній людині.

Під час процедури лазерний промінь вибірково впливає на цибулину волосся, після чого руйнує її. Це абсолютно безпечно, тому епіляцію можна проводити на обличчі. В яких ситуаціях краще робити лазерну епіляцію:

  • для видалення небажаного волосся темного кольору. При чому чим волос темніший, тим кращим буде результат;
  • для видалення волосся в інтимній зоні;
  • під час стрімкого росту волосся на обличчі, грудях тощо;
  • якщо є сильне подразнення після гоління звичайної бритви.

Як готовитися до процедури й що робити після неї

Для того, щоб сеанс лазерної епіляції пройшов безболісно та без неприємностей, а результат не змусив себе чекати слід правильно підготуватися.

Спеціалісти наполегливо просять за два тижні до процедури не засмагати на сонці чи солярії, а також утриматися від приймання антибіотиків. В іншому випадку процедуру ліпше перенести. За два-три тижні перестати позбавлятися небажаного волосся, виняток – гоління звичайною бритвою. За тиждень до процедури не можна обробляти шкіру засобами, що містять спирт. В день процедури, за три-чотири часу до сеансу, слід ретельно поголити майбутню зону епіляції.

Після успішно проведеної процедури слід протягом трьох днів утриматися від гарячих ванн та відвідин сауни чи бані, а також інтенсивних занять спортом, сеансів масажу та фізіотерапії. Протягом наступних двох тижнів заборонено засмагати у солярії та на сонці. Не зайвим буде використання сонцезахисних засобів.

Протипоказання для лазерної епіляції

Лазерна епіляція в більшості випадків – безпечна та безболісна процедура. Проте методи, що використовуються під час процедури можуть впливати на стан здоров’я та самопочуття. Тож таких метод видалення небажаного волосся не підходить:

  • хворим на цукровий діабет та онкологічні захворювання;
  • людям, що мають захворювання шкіри;
  • хворим на гострі інфекційні захворювання та деякі аутоімунні захворювання;
  • після прийому антибіотиків;
  • період вагітності та лактації.

Лазерну епіляцію, після ретельної консультації з лікарем, можна проводити людям, що мають захворювання ендокринної системи та гормональні розлади.