Хочете купити кращу їжу для свого кота? Ви прийшли в потрібне місце. Скористайтеся пропозицією інтернет магазину «Petslike.net» і замовляйте корм безпосередньо від виробника - зручно, безпечно і швидко. Пропозиція включає великий асортимент котячих кормів. Купити корм для котів можна в інтернет магазині «Petslike.net» за самою вигідною ціною і з гарантією якості від виробників.

Особливості сухого і вологого корму:

1. Без сумніву, найбільшою перевагою сухого корму для кішок є його простота використання, низька вартість і тривалий термін зберігання після відкриття. Сухий корм для кішок не менш корисний, ніж вологий. Кішки, які їдять тільки сухий корм, можуть вести прекрасний і здоровий спосіб життя. Сухий корм також легше використовувати як «постійно доступний корм». У сухому кормі для кішок поживна цінність зберігається довше і він не псується так швидко, як вологий корм.

2. Вологий корм для кішок - це більше води. Більше води означає краще зволоження, тому вологий корм є чимось на зразок заміни свіжого м'яса, яке їдять дикі кішки. Вологий корм практично повністю задовольняє потребу кішки в воді. Вологий корм для кішок менше калорійний, що надзвичайно важливо для кішок, схильних до повноти. Ще однією перевагою є інтенсивний запах вологого корму, тому що він більш привабливий. Вологий корм для кішок містить більше тваринного білка.

Як вибрати корм для кішок?

Вибираючи корм для кішок, важливо в першу чергу враховувати її вік. Корм для кішок має різний склад, який відповідає потребам розвитку і віком вашої кішки. Маленьким кошенятам, як і людям, потрібно багато калорій. Дорослі кішки, крім більш низьких потреб в калоріях, мають різні потреби щодо здоров'я і смаку.

Крім основних відмінностей, корм для кішок також ділиться відповідно до особливими потребами кішки. На жаль, домашні кішки часто хворіють різними недугами, але, на щастя, виробники продуктів харчування прекрасно про це знають, і завдяки цьому створюється їжа, яка допомагає і навіть лікує наших чотириногих друзів. У зоомагазині «Petslike.net» є корм з безліччю потреб:

  • Корм ​​для стерілізованіх та кастрованіх котів.
  • Для кошенят. Дієтічній корм для кішок.
  • Елітні корма для кішок преміум и суперпреміум класу.
  • Гіпоалергенній корм для кішок.

Ознайомтеся з асортиментом і оформляйте покупку прямо зараз!