Контейнери - дуже важливий елемент у багатьох галузях промисловості. Одним з видів контейнерів спеціального призначення є рефрежераторние контейнери. Вони використовуються, зокрема, для зберігання і транспортування товарів, що вимагають особливих умов. Вони можуть гарантувати досягнення і підтримання бажаної температури в діапазоні від приблизно -30 ° C до приблизно + 30°C. Якщо ви зацікавлені в покупці, або оренді контейнерів рефрижераторного типу, переходите на сайт: https://www.gcs-reefer.com/, компанії «Global container service», яка надає послуги в сфері продаж і обслуговування контейнеров та залишайте заявку. Компанія GCS продає, орендує і обслуговує рефрижераторні контейнери, а також продає запасні частини і дає в аренду дизельні генератори для температурних перевезень. Пропозиція включає:

  • Рефрежераторние контейнери, сухі контейнери, танк контейнери, нові контейнери від провідніх віробніків Carrier, StarCool, Daikin и ThermoKing.
  • Дизельні генератори.
  • Термінальні послуги.

Чому варто купити контейнери?

1. Контейнери - це металеві конструкції, які використовуються для зберігання і транспортування вантажів по морю і суші. Їх розміри уніфіковані, що дозволяє створювати логістичні схеми по всьому світу. Завдяки міцності конструкції вони також знайшли застосування в багатьох інших областях.

2. Рефрижераторні контейнери - це спеціалізований вид контейнерів. Завдяки своїй конструкції і встановленим агрегатів вони можуть забезпечувати бажану температуру всередині, а також захищати транспортування вантажів від механічних пошкоджень і негативного впливу погодних умов. Одним з переваг рефрижераторних контейнерів є їх мобільність - їх легко транспортувати і використовувати для сезонних робіт. Вони також дозволяють мінімізувати витрати на зберігання продуктів і скорочують транспортні витрати, завдяки доставці безлічі продуктів за одне завантаження. Зовні вони не тільки захищають від механічних пошкоджень, але і від доступу сторонніх осіб.

Переваги співпраці:

Компанія GCS є офіційнім дилером в Україні компаний Carrier, Daikin, StarCool, ThermoKing, і гарантує вигідні умови та широкий спектр послуг, включаючи: послуги ремонту і обслуговування рефконтейнерів, послуги: лізингу, кредиту, розстрочки. Компанія GCS - ваш надійний партнер, який гарантує привабливі умови покупки.