Красива упаковка виробляє не менше враження, ніж її вміст. Якщо ви хочете здивувати близьку людину або ділового партнера вишуканим презентом, відмінним рішенням для його упаковки стане дерев'яна коробка для подарунка з гравіюванням або іншою декоративною прикрасою. У таких коробках дарують колекційне вино, ювелірні вироби, годинники, сигари, раритетні книги та інше.

Подарункові коробки купити за вигідною ціною ви завжди можете на сайті Зробив Тато!

Різновиди дерев'яних коробок

З точки зору конструкції розрізняють дерев'яні коробки для вина, з відкидною кришкою, висувні. Вони можуть бути прямокутними, круглими, восьмигранними, трапецієподібної форми. Для прикраси використовується гравірування, сургучний друк, різьблення, поліграфічні зображення, які наносять, наприклад, на пластикові елементи лицьової частини коробки, розпис, декоративні замки, ручки та інше.

Дерев'яна коробка для подарунка підходить для подальшого використання (наприклад, в якості шкатулки для зберігання прикрас або дрібниць, елемент декору інтер'єру). Логотип наноситься різьбленням, печаткою, гравіруванням, тисненням та іншими способами. Найбільш затребуване нанесення логотипу лазерним гравіюванням на дерево, металеву або пластикову шильду. Особливо ефектно виглядає пряме лазерне гравіювання по дереву. Додатково підкреслюють вишуканість коробки замки, куточки, ручки, петлі золотого або срібного кольору або штучно зістарені.

Високою популярністю користуються дерев'яні коробки з логотипами. Їх використовують в якості упаковки для дорогих товарів, подарунків важливим клієнтам, діловим партнерам, керівництву компанії. Такі коробки підкреслюють високий статус бренду і його унікальність.

Що можна помістити в коробку з дерева?

Практично всі: мед, чай, алкоголь, рукавички і ремені, косметику, навіть цукерки і тістечка. Упакувати чай або цукерки зручно, використовуючи скриньку з кількома відділеннями: в кожне легко помістити одну цукерку або кілька пакетиків одного сорту чаю. Зараз для корпоративних подарунків популярні коробки-шкатулки зі скляною кришкою і висувні «скриньки».

Для розсипного чаю краще вибрати варіант, в який можна поставити паперові пакети, скляні баночки або полотняні мішечки і перекласти їх наповнювачем. Так само пакуємо не тільки чай: в шухлядки можна помістити каву або спеції.