Вибір купальника - важливий елемент підготовки до літнього або спортивного сезону. Купальники бувають роздільними та закритими, однак останні вважаються найбільш універсальними. Асортимент магазинів дозволяє підібрати закритий купальник таким чином, щоб він ідеально підходив і для занять спортом в басейні і для відпочинку.

Види злитих купальників

Видів закритих купальників існує безліч, розглянемо найбільш популярні серед них.

1. Майо
Класичний, з пришивними бретелями. Виріз V-подібний, круглий або квадратний. Підходить для будь-яких типів фігури.

2. Танкіні
Цілісний крій. Може мати чашечки для бюста. Гарна підтримка грудей. Така модель робить фігуру візуально стрункішою.

3. Пландж
Має дуже велике декольте. Спина відкрита, або є глибокий виріз. Візуально збільшує бюст, робить вище.

4. Халтер
Бретелі зав'язуються на шиї, добре підтримує груди.

Як вибрати злитий купальник

Якщо ви хочете візуально збільшити бюст та зробити акцент на фігурі, зупиніть вибір на купальнику з більш світлим верхом. Геометричні фігури в малюнку тканини тільки допоможуть підкреслити те, що ви хочете. Відкритий крій спини, завдяки своїй ергономіці, робить модель ідеальною для занять в басейні.
Також важливий матеріал з якого зроблено купальник. Чим більше в складі присутньо лайкри, тим більше злитий купальник буде облягати тіло.
Іншим варіантом може бути купальник з драпіруванням під грудьми. Завдяки спеціальній підкладці, забезпечується хороша підтримка бюста й моделювання фігури.
Злиті купальники можна носити не тільки на тренуваннях, а й на пляжі. Така модель підійде для дівчат більш щільної статури. Глибокий виріз на грудях підкреслює зону декольте, широкі зав'язки на шиї забезпечують додаткову підтримку. Дівчатам, які прагнуть заховати «животик», більше не доведеться про це хвилюватися.
Мода на свята й вечірки у води вимагає наявності в гардеробі вечірнього образу. А дизайн такого закритого купальника дозволяє носити його не тільки вдень на пляжі, але й ввечері на різних заходах.

Про що ще не можна забувати

Особливе значення при виборі купальника має матеріал, з якого він виготовлений. Звертаючи на склад тканини увагу, можна заздалегідь сказати про її властивості. Найбільше поширені матеріали:
- поліестер - вироби з такої тканини володіють хорошими властивостями, несприйнятністю до сонця й довговічністю забарвлення. Однак довго сохнуть;
- поліамід - зазвичай можна зустріти в поєднанні з іншими матеріалами, тому, що поліамідна тканина сама по собі не тягнеться. Вироби з неї сохнуть набагато швидше;
- лайкра або еластин - ідеально доповнює та усуває недоліки попередніх матеріалів. Тканина забезпечує повне облягання та еластичність.