Вибір готелю залежить від безлічі факторів. Критерії кожен встановлює для себе самостійно. Ми ж пропонуємо ознайомитися з загальноприйнятими рекомендаціями, які допоможуть зробити перебування в готелі комфортним.

Якщо ви бажаєте відпочити з комфортом у Трускавці, то у такому разі вам варто забронювати номер у готелі Дворик Лева!

В першу чергу, слід спиратися на кількість днів проживання в готелі: для ділової зустрічі з партнерами або романтичної зустрічі підійде готель на годину з відповідними умовами. А ось для тривалого проживання у відпустці краще вибирати готель з більш високим рівнем комфорту і різноманітністю додаткових послуг.

Розташування готелю і інші важливі нюанси

Залежно від мети візиту, слід звертати увагу на інфраструктуру навколо готелю. Зручне розташування готелю поблизу тих місць, які збираєтеся відвідати - важливий критерій. Особливо, якщо в місті ви вперше. Транспортна розв'язка повинна бути зручна.

Більш того, якщо планується спокійний відпочинок, то краще поселятися далеко від галасливих, багатолюдних площ і тусовочних закладів, віддаючи перевагу готелям з широким спектром послуг безпосередньо в готелі. Не варто забувати, що в такому випадку, ціна за номер буде на порядок вище. Якщо ж в номері ви збираєтеся тільки ночувати, то можна знайти готель дешевше.

Критерії, на які слід звертати увагу при виборі готелю, крім його місця розташування:

1. Трансфер - актуальна послуга для туристів.

2. Вартість - залежить від «зірковості готелю» і, якщо для клієнта важлива наявність ресторану, басейну на території і зручностей в номері, а також інших інших благ, то варто вибирати готель, який має, не менше, ніж 4 зірки.

3. Додаткові послуги - відвідування СПА-салону, користування басейном або спортивним залом, прання і прасування - це і багато іншого готелі часто пропонують своїм клієнтам в якості додаткових послуг. Одні готельєри беруть за такі послуги плату, інші надають їх безкоштовно.

4. Можливість бронювання без необхідності вносити заставну суму, яка, як правило, не повертається при скасуванні замовлення.

5. Розрахунковий час заїзду та виїзду.

Як визначиться з вибором готелю?

Коли ви визначили для себе всі необхідні критерії для комфортного перебування в готелі, рекомендуємо ознайомитися з відгуками, безпосередньо, на сайті закладу і поза ним. Існує безліч ресурсів, де туристи залишають свої побажання та відгуки про сервіс того чи іншого готелю. При наявності безлічі скарг на перебої в роботі «wi-fi», слід бути готовим до цієї особливості. В іншому випадку, краще пошукати інший готель. Вибір завжди за клієнтом.