Хоча ремінець здається лише аксесуаром, варто звернути на нього певну увагу.

У минулому ремінці використовувались для утримання одягу, особливо штанів. Раніше за розмірами не було стільки вибору , тож люди часто носили вільніші штани або спідницю. Сьогодні такої проблеми немає - в онлайн магазині Містер Воллет ви можете вибрати ідеальний розмір. Цей модний аксесуар роками панує на подіумах. Дами можуть використовувати його, щоб оживити будь-яке творіння та надати йому характер. Для чоловіків ремінь - невід’ємний елемент елегантного вбрання, як у вечірньому, так і в повсякденному варіанті. Крім того, цей гаджет - чудова ідея подарунка - він елегантний, модний і головне, функціональний!

Що потрібно знати при виборі ремінця?

Елегантний та спортивний - вибір ремінців на ринку величезний. Це не завжди шкіряні ремінці, ви також можете знайти такі, що виготовлені з тканини. Вони будуть чудово працювати в більш вільному, спортивному вбранні. Однак у випадку елегантного вбрання шкіряний ремінь буде набагато кращим.

  • Тканина проти шкіри - тканинні ремінці менш міцні, легко пошкоджуються і часто забруднюються. Шкіряні тверді, гладкі на дотик і мають характерний блиск. Якщо ви піклуєтеся про них належним чином, вони будуть служити вам довгий час. Найпопулярнішими на ринку є шкіряні ремені.
  • Розмір - так само, як взуття або футболка також має значення, коли мова йде про ремінь. Якщо ремінець занадто довгий, буде виглядати непривабливо, щоб обернути його двічі. Однак, якщо він занадто короткий, носити його буде практично неможливо. Найкраще приміряти його безпосередньо, але якщо це неможливо, перевірте веб-сайт магазину та розміри, надані виробником.
  • Застібка на ремінь - також важливо, як кріпиться ремінь. Вони доступні з отворами або з автоматичним затискачем. Ремні з фіксатором характеризуються точністю та ідеальним приляганням до фігури.

Це варто знати

У світі моди є речі, яких стилісти не пробачать.

Колір взуття та ременя завжди повинен бути однаковим. Це важливо, особливо коли вбрання має бути елегантним для великих випадків. Занадто довгий або занадто короткий ремінець - це просто погано виглядає і однозначно незручно для власника.

Широкі смужки чудово маскують недоліки фігури, а тонкі - навпаки - підкреслюють їх. Тому наявність правильних знань про це може допомогти вам отримати вигляд своєї мрії. Ремінець не повинен сильно стискати - в ідеалі він повинен бути вільним і забезпечувати вільне переміщення.