Без рушникосушки ванна кімната втратить частину затишку - в вогку погоду набагато приємніше витиратися теплим рушником. А якщо в кімнаті немає опалення, то без цього приладу і зовсім не обійтися. Залишилося тільки вирішити, яка рушникосушка краще підійде для приміщення. Ми завжди допоможемо з вибором! Розповімо про водяні рушникосушки та електричні варіанти, допоможемо вибрати довговічний виріб.

На що звернути увагу при виборі?

Довговічність пристрою безпосередньо залежить від матеріалу виготовлення.

  • Нержавіюча сталь

Міцна і надійна, відносно недорога. Але на ринку є багато неякісних виробів з дуже тонкими стінками. Для водяних моделей цей показник важливий, через перепади тиску в висотних будинках пристрій швидко прийде в непридатність. Водяна або електрична рушникосушка може бути полірованою, пофарбованою або хромованою. Краще за всіх з зовнішніми впливами справляється останній варіант. Найгірше себе показує фарба, яка швидко облазить при підвищеній вологості. Коштують ці пристрої менше за інших, але готуйтеся часто оновлювати покриття або змінювати виріб.

  • Мідь або латунь

Красиві і дорогі рушникосушки з високою тепловіддачею. Мідні вироби міцні, не бояться домішок і перепадів тиску, але яскравий колір підійде не кожному інтер'єру. З латунню простіше, до того ж цей сплав може бути хромованим. Але часто імпортні вироби не пристосовані для наших реалій. Тому такі водяні моделі підходять тільки для приватного будинку.

  • Чорна сталь

Тепловіддача приблизно на тому ж рівні, що у виробів у нержавіючої сталі, термін служби трохи нижче. Внутрішня частина труби покрита спеціальним складом, що запобігає корозії. Водяні моделі більше підходять для котеджів з автономною опалювальною системою. У квартирах якість води нижче, тому рушникосушка швидко засмічується.

Особливості водяних моделей

Якщо ви купили квартиру в хрущовці, то вже встигли надивитися на громіздку та негарну сушку для рушника, підключену до системи опалення або ГВП. Не переживайте, сучасні водяні варіанти набагато красивіші та компактніші. Важливо правильно підібрати розміри, щоб не виникло проблем з підведенням комунікацій.

Тепловіддача водяної рушникосушки вище, ніж  електричної. Підключення до автономної системи опалення забезпечує стабільну температуру. Але поза опалювальним періодом такий пристрій буде марним. При роботі від гарячої води такої проблеми немає.