Сучасні фотошпалери — зручний інструмент для створення стильних та унікальних інтер’єрів. Полотна з малюнками, за рахунок свого різноманіття, підходять для оздоблення не тільки дитячих чи спалень, а ще й для офісів та закладів харчування.

Переваги фотошпалер в інтер’єрному оздобленні

Фотошпалери — простий спосіб додати індивідуальності та оригінальності. В студії Wallart Ви можете обрати малюнок серед запропонованих варіантів або замовити унікальні зображення для неповторного дизайну приміщення https://wallart.ua. Такі шпалери можуть візуально змінювати простір: розширювати кімнату або піднімати стелю. Яскраві акценти фотошпалер легко та ефективно зонують кімнати, візуально розділяючи їх на необхідні ділянки.

Полотна з малюнками допомагають передати тематику дизайну. Фотошпалери можуть доповнити інтер’єр у стилі лофт або додати романтики у кімнаті з ніжним оформленням.

Фотошпалери в офіс

Фотошпалери стануть чудовим акцентом, який допоможе створити робочу атмосферу та при цьому такий вид оздоблення буде піднімати настрій. Для офіса підійдуть полотна з багатьма видами малюнків, від природних пейзажів та монохромних портретів до схематичних зображень чи шпалер з картою світу. На сайті компанії Wallart Ви можете знайти чимало варіантів фотошпалер для офісу https://wallart.ua/office.

Офісний стиль, хоча й здається одноманітним, насправді дуже багатогранний. Інтер’єр може бути виконаний у білих, сірих, металічних та чорних відтінках. Також користується популярністю так званий дерев’яний еко-стиль. Якщо в офісі планується мінімалістський ремонт, відмінним варіантом для нього будуть фотошпалери з абстракцією чи міськими пейзажами, або двокольорові варіації малюнків.

Студія Wallart пропонує лише найкращі фотошпалери для офісів на будь-який смак. Компанія використовує для виготовлення шпалер тільки якісні та безпечні фарби, які не бояться механічних ушкоджень та стійкі до ультрафіолету. Фотошпалери від Wallart прослужать не один рік та збережуть свій початковий вигляд навіть через багато часу.

Фотошпалери у ресторани та кафе

Використання полотен з малюнками в закладах харчування — цікавий та простий спосіб зробити приміщення закладу оригінальним. Фотошпалери допомагають у створенні неповторного інтер’єру кафе чи ресторанів. Окрім цього, Ви можете зробити у закладі унікальну фотозону, яка сподобається усім гостям та стане найкращою рекламою у соціальних мережах.

Переваги використання фотошпалер у кафе та ресторанах у тому, що такі полотна легко клеяться та довго зберігають свій вигляд. Для оздоблення закладу полотнами за малюнками не потрібно наймати спеціальних майстрів, адже монтаж шпалер можна швидко виконати самостійно.

На сайті Wallart Ви знайдете безліч варіантів фотошпалер, серед який точно буде малюнок саме для Вашого закладу. Середньовічна карта світу, мальовничий собор у Флоренції, романтичні квіти та пейзажі, абстрактні малюнки та багато інших зображень — фотошпалери з такими малюнками Ви знайдете на сайті магазину https://wallart.ua/rest.

Замовити фотошпалери в Україні та світі можна на сайті Wallart. Швидке виготовлення, висока якість та безпечні матеріали, допомога стиліста та розробка власних унікальних дизайнів — студія Wallart чекає на Вас!