Вибір хорошого мансардного вікна передбачає кілька рішень. Перш за все, вам потрібно визначити, які параметри продуктивності воно повинно мати - тут важливо врахувати енергетичний баланс вашої мансарди. В наступних кроках звернемо увагу на функціональність систем мансардних вікон. Останній фактор - це, звичайно, їх стиль. Вибирайте вироби, які будуть візуально привабливі як зовні, так і всередині. Компанія WINMART пропонує якісні та надійні вікна те двері. На сайті інтернет-магазина https://winmart.com.ua представлено великий вибір продукції.

Робочі параметри мансардних вікон

У разі мансардних вікон всі робочі параметри слід розглядати по-іншому. Це:
- герметичність;
- звукоізоляція;
- індекс теплопередачі;
- клас водостійкості;
- клас форми ПВХ.
У сучасному житловому будівництві переважають будівлі з односхилим дахом, які відрізняються іншим рівнем опору тепловтрати, ніж вертикальні стіни. Тому, якщо ви хочете купити мансардні вікна з максимально можливими експлуатаційними параметрами, варто звернути увагу на пропозиції таких виробників, які не перший рік на ринку. Протягом багатьох років вони розробляли та вдосконалювали віконні вироби, пропонуючи енергозберігаючі системи преміум-класу, які ідеально підходять для будівель з гравітаційною вентиляцією та рекуперацією тепла. Однак, перш ніж купувати вікна цих виробників, знайдіть хорошого дистриб'ютора. В ідеалі це має бути компанія, що працює не тільки в віконній, але й в покрівельній промисловості.

Функціональність мансардних вікон

Ще один дуже важливий фактор при покупці мансардних вікон - звертати увагу на їх функціональність. У цьому випадку важливо визначити:
- висоту віконних прорізів;
- рівень ската даху;
- рівень сонячного світла в різний час доби.
На функціональність та зручність використання в першу чергу впливає спосіб відкриття вікна. Найбільшою популярністю сьогодні користуються поворотно-розсувні й поворотні системи. Особливо варто вибрати перший варіант. Він дозволяє використовувати функцію повороту на 180 градусів або функцію нахилу в діапазоні від 0 до 30 градусів.

Варто врахувати архітектурний стиль вашої віконної системи. Вибираючи перевірених виробників з багаторічним визнанням, а також дистриб'юторів, які працюють у віконній сфері, ви зможете вибрати з безлічі систем, які ідеально підходять для дахів будинків в скандинавському, сільському, гірському й модерністському стилі та навіть авангардному.