Міні-трактори - ефективне рішення для механізації праці. Техніка універсальна і функціональна завдяки різноманітності моделей і можливістю оснащувати їх навісним обладнанням. Компактність і маневреність дозволяють ефективно задіяти малу техніку там, куди утруднений доступ тракторів середнього класу.

Купити міні-трактори від азіатських виробників за вигідною ціною ви можете на  https://minitraktor.com.ua/ua/minitraktori/filter/brend/jinma! 

Великий спектр робіт, які можуть виконувати міні-трактори, дає можливість заощадити на покупці в порівнянні зі спеціалізованими і професійними машинами без шкоди до різновидів виконуваних робіт.

Для виконання яких робіт застосовують міні-трактори?

Виділяються три основних сфери, для яких купують трактори:

  • сільськогосподарська;
  • будівельна;
  • комунальна.

У господарстві з їх допомогою доглядають за угіддями, орють і підгортають, садять і збирають урожай, розпушують землю, вносять добрива, косять і прибирають сінокоси.

На будівельних майданчиках та об'єктах міні-трактори використовуються для проведення земляних робіт, копки траншей і котлованів, вирівнювання майданчиків, перевезення будматеріалів і сипучих вантажів.

У комунальній сфері техніка працює на прибирання доріг, дворів і тротуарів, очищення їх від снігу та покосу газонів.

Міні-трактор підходить для присадибної ділянки з будь-яким рельєфом, площею і якістю грунту. З його допомогою можна обробити як значні за розміром земельні ділянки, так і територію з невеликою площею.

Всі перелічені та багато інших операції доступні для виконання завдяки широкому вибору навісного обладнання, яке можна агрегатувати з трактором. Недорогі трактори затребувані у приватних клієнтів - їх купують для використання на дачах і власних городах

Переваги міні-тракторів

До переваг мінітракторів відносяться невеликі габарити, вага, маневреність і економічність в плані витрат палива і обслуговування. На сайті інтернет-магазину minitraktor.com.ua представлено безліч моделей міні-тракторів. Серед них - різноманітні модифікації, що дозволяють підібрати техніку під запити будь-якого покупця. У каталозі представлені дизельні і бензинові моделі різних потужностей та конфігурацій, прості і дешеві для приватних подвір'їв, потужні, продуктивні і більш надійні для фермерських господарств і професійної експлуатації. В наявності є навісне обладнання, причепи та запчастини до них за найнижчими цінами.