Дослідження Медичного центру університету Нассау показало, що пацієнтки, які пройшли через операцію зі зменшення грудей, пізніше знайшли більш високу самооцінку і позбулися дискомфорту. Якщо жінка відчуває, що в її випадку операція необхідна - болить спина або груди відверто заважає, - їй рекомендується підготуватися до процедури.

Тут ви можете дізнатися більше цікавої інформації про проведення операції по зменшенню грудей!

В ході операції лікар не тільки робить груди менше

Редукційна маммопластика - це операція по зменшенню об'єму грудей шляхом видалення залозистої і жирової тканини. В ході маммопластики фахівець може видалити надлишок шкіри. До подібних процедур вдаються, коли молочні залози настільки великі, що заважають:

  • викликають болі в шиї і в хребті,
  • впливають на поставу,
  • викликають сильне роздратування будь-якими видами білизни,
  • стають причиною психологічних проблем.

Іноді гинекомастию, операцію з видалення грудей, проводять чоловікам, у яких занадто сильно зросла ця частина тіла.

Що потрібно знати про зменшення грудей?

Звичайно під час операції фахівець працює відразу над декількома завданнями: прибирає обсяг, підтягує ареоли на потрібний рівень, видаляє розтягнуту шкіру. При цьому він повинен стежити за тим, щоб в подальшому груди не втратили чутливість, з її допомогою пацієнтка змогла б здійснювати грудне вигодовування, рубці були б практично непомітними, а ефект від процедури зберігався досить довго.

Як підготуватися до операції?

Перед операцією лікар проводить консультацію, виявляючи, чи проводилися раніше хірургічні втручання, чи є у пацієнтки алергія на препарати, як йдуть справи з спадковими або хронічними захворюваннями, якого способу життя вона дотримувалася. Попутно її відправляють на здачу аналізів: сечі, крові, на сифіліс, ВІЛ, гепатити B і C, ЕКГ, флюорографію, рентгенографію грудної клітини, УЗД молочних залоз. Буде потрібен також огляд флеболога, терапевта, гінеколога і мамолога, щоб хірург переконався в готовності до операції.

Незадовго до того, як провести редукційну маммопластику, слід додати в раціон продукти з високим вмістом вітамінів і амінокислот - овочі, цельнозерновую їжу, червону рибу; не приймати алкоголь і препарати, що розріджують кров. В іншому випадку під час операції можуть виникнути серйозні ускладнення. За півроку до операції потрібно обмежити себе в курінні і прийомі гормональних контрацептивів.