Якщо ви шукаєте будівельні матеріали, які будуть відрізнятися прекрасними технічними параметрами і в той самий час нададуть досить швидкий метод зведення конструкції, використовуйте керамічні блоки Керамейя. Вони додадуть вашій конструкції стійкість до механічних пошкоджень.

Чому керамічні блоки?

Адже в пропозиціях будівельних магазинів є багато інших матеріалів. Що робить керамічний блок основним конструктивним елементом вашого будинку?

Цей будівельний матеріал до сих пір витісняє газобетон або силікатні блоки. З двох простих причин. По-перше, керамічний саман має прекрасні ізоляційні властивості. По-друге, їх розмір дозволяє швидше створювати з них стінові конструкції.

Хороші теплоізоляційні властивості саману забезпечать комфортний тепловий режим у вашому домі цілий рік. Взимку вони збережуть тепло в приміщенні навіть довгі години після виключення обігрівача або каміна. Однак влітку вони не пропускають гаряче повітря.

Керамічний блок не тільки забезпечує відмінну теплоізоляцію. Він також ізолює від надмірного шуму. Тому, якщо ви більше не можете виносити шум з кімнати вашої дитини, коли він грає на електрогітарі, керамічний блок - це рішення для вас. Використовуйте блоки, щоб зміцнити перегородку кімнати і забути про шум.

Які ще характеристики керамічних блоків? Форма і структура. Саман - це блоки з глини з характерними отворами. Дірки туди поставили не дарма. Ці порожнечі роблять єдиний блок вищим. Що це означає для будівельного процесу?

Керамічні блоки - це більш швидке зведення перегородок і будівель. Завдяки тому, що вони набагато більші цегли, вони відмінно підходять для зведення зовнішніх стін будівель. Використовуючи менше будівельного матеріалу, можна побудувати міцні опорні стіни.

Міцні та теплі

Цей матеріал відрізняється оптимальними звуко- і теплоізоляційними властивостями. Якщо ви хочете ще більше низьку теплопровідність, тобто більшу теплоізоляцію, ви можете вибрати пористі керамічні блоки.

Пористі блоки виготовляються в процесі випалу суміші глини з очеретяною або пилом деревини. Таким чином, блок набуває мікропори, стає легше і краще ізолює тепло будівлі. Однак такий склад саману робить його більш крихким і схильним до механічних пошкоджень. Якщо ви дбаєте про високої міцності своїх стін, пустотіла пориста цегла не стане хорошим рішенням.

На відміну від саману з суміші глини і очерету, класична керамічна цегла більш міцна, твердіше і довговічніше. Крім того, вона також забезпечує набагато більший опір проникненню звуку. Так що якщо вам важливіше звукоізоляція, ніж теплоізоляція стін, вибирайте класичні керамічні блоки.

Керамічні блоки також забезпечують вогнестійкість будівлі. З цієї причини вони підходять для установки вбудованих решіток і місць для багать. З ними ви можете бути впевнені, що ваші стіни не загоряться.