Наявність в невеликому офісі кавомашини підвищує престиж компанії і дає співробітникам можливість в будь-який момент підбадьорити себе ароматним напоєм. Ця техніка часто є звичному елементом інтер'єру офісу, а для деяких компаній перетворюється в діловій інструмент, що забезпечує можливість поспілкуватися з клієнтами в неформальній обстановці. До вибору цієї техніки варто підходити більш ретельно, адже неправильний підбір моделі може обернутися для компанії збитками.

Що важливо врахувати при виборі кавомашини для офісу

В офісі зазвичай кавоварка використовується набагато частіше, ніж удома. Інтенсивність експлуатації залежить в першу чергу від кількості персоналу. Крім того, в деяких фірмах прийнятий пропонувати напій, що бадьорить клієнтам або гостям.

В офісі ставлення до побутової техніки не така дбайливе, як до домашніх приладів. Тому щоб продовжити експлуатаційний термін апаратури і не часто замовляти ремонт кавоварок, важливо відразу вибирати модель, яка відрізняється високою надійністю і продуктивністю.

При виборі важлива і ступінь автоматизації устаткування. Адже погодьтеся, чим менше часу співробітники витрачають на приготування напою, тим більше вони залучені в робочі процеси.

Критерії вибору кавомашини для офісу

Для правильного вибору оптимальної моделі кавомашини варто враховувати такі важливі фактори:

  • Кількість офісних співробітників. Їх число впливає на інтенсивність використання приладу. Для невеликого офісу, в якому працює до 10 співробітників, підійде агрегат касульного типу. В офісі, де крім персоналу кави пропонується клієнтам, краще вибирати кавомашини зернового типу.
  • Preferences співробітників. Цей фактор враховується при виборі функціоналу моделі. Якщо працівники люблять каву з молоком і капучино, то варто придивитися до моделей, оснащеним капучинатором. Якщо персонал більше воліє еспресо і американо, то при покупці можна не переплачувати за додаткові функції.
  • Місце установки обладнання. В умовах обмеженого простору варто зупинити вибір на компактних моделях, які вимагають мінімального обслуговування. Якщо в офісі відведено спеціальне приміщення для прийому їжі, в якому досить вільного місця, то варто вибирати максимально продуктивний прилад. Якщо кавоварка буде стояти в кабінеті директора і є частиною іміджу компанії, то важливо вибирати апаратуру з сучасним стильним дизайном.
  • Надійність. В офіс зазвичай купують апарати, які здатні витримувати максимальні навантаження при мінімальному обслуговуванні. Погодьтеся, регулярно ремонтувати кавоварку, витрачаючи на це бюджет компанії, не сама райдужна перспектива. Крім того, коли прилад буде знаходиться в ремонті, співробітники залишаться без ароматного напою.

Правильний вибір обладнання забезпечує мінімальні витрати для компанії, а також максимальну зручність для співробітників. Тому, якщо ви вибираєте кавоварку для фірми, ретельно підійдіть до цього процесу.