Компанія Добрий Ґазда пропонує якісний та недорогий ремонт в новобудові у Львові. Ми займаємося ремонтом з 1998 року, а наша команда складається з досвідчених майстрів своєї справи. Довіривши нам ремонт в новобудові Львів, замовники знають, що їх помешкання стане неймовірно комфортним, а задіяні матеріали прослужать не один десяток років.

Ремонт квартир в новобудові під ключ Львів

Коли замовляється комплексний ремонт квартири в новобудові, ми підписуємо договір на виконання робіт з гарантією на виконані роботи на 12 місяців, який дає клієнту впевненість, що роботи будуть виконані вчасно.

Скільки коштує ремонт квартири в новобудові під ключ 2021

Вартість ремонту в новобудові Львів залежить від обсягу робіт. Взагалі ціна 4200 грн./м2 від площі квартири, при цьому матеріали входять у вартість. Таким чином, вартість ремонту квартири в новобудові визначається окремо в кожному конкретному випадку.

Види ремонту квартир в новобудові Львова

У перелік робіт входять:

  • Електромонтажні;
  • Монтаж систем водопостачання і каналізації;
  • Гіпсокартонні;
  • Малярні та наклеювання шпалер;
  • Плиточні;
  • Монтаж підлог

Тобто, виконується весь ремонт у новобудові, після якого власник помешкання може в’їжджати у нову оселю.

З чого починати ремонт в новобудові

Перш за все ремонт квартир в новобудові Львів починається з проектування. Потрібно визначити, в якому стилі буде оформлене помешкання, які системи планується прокласти, яким буде розташування кімнат, якщо у квартирі передбачене вільне планування. На основі цих даних складається кошторис, який узгоджується з замовником, визначаються терміни здачі об’єкту.

Особливості ремонту квартир в новобудові Львова

Взнати подробиці про ремонт в новобудові у Львові можна через сайт, або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.