Купити меблі чи подарунки не склдає великої проблеми, але знайти речі “з душею” вже складніше. Розуміючи це ми в Corky даємо можливість легко знайти заміну масовому виробництву та вибрати товари, які вирізняються своєю унікальністю, зроблені вручну чи мають авторське походження.

Тому коли ви шукаєте унікальні речі чи особливі подарунки для близьких, то варто звернути увагу на хендмейд товари, що представлені в інтернет-магазині Corky.

У нас представлено виключно авторські речі, товари ручної роботи або такі, що мають обмежений тираж. Ми співпрацюємо як з окремими майстрами, так і з невеликими брендами, що відповідають цінностям компанії: екологічність виробництва, унікальність.

Станом на вересень 2021-го року у нас можна знайти креативні коркові дошки на стіну, граматичні блокноти для вивчення англійської мови та дерев’яні настільні лампи ручної роботи.

Ми відкриті до співробітництва, тому якщо ви виготовляєте цікаві та незвичні речі, звертайтесь за контактами вказаними на сайті для обговорення умов співпраці.

Купуйте унікальні товари за вигідними цінами та забирайте їх з найближчого відділення Нової пошти.