Встановлюють такі композиції на могилах віруючих людей, маленьких дітей, молодих людей, які передчасно пішли з життя.

Часто скульптура ангела поєднується з могильною плитою або стелою, виконаними у формі серця - такий образ виглядає дуже проникливо і чуттєво. Найпоширеніший варіант - ангел, який сперся на серце, зроблене з граніту. Він знаходиться в глибокій печалі, і роздумує про тлінність земного буття.

Замовити виготовлення памятників у Володимирі можна на сайті memory.com.ua!

Крилатий небесний посланник ніби оберігає надгробок від злих сил, і підносить скорботу родичів покійного. У такій моделі втілені вся глибина любові і непорушність пам'яті про людину серед нині живих. Серце як символ вічної любові і пам'яті використовувалося ще в епоху Середньовіччя.

Християні особливо любили комбінацію ангела і серця. Пам'ятники в такому стилі часто можна зустріти на кладовищах, що збереглися з часів вікторіанської Англії.

Переваги надгробків з граніту з ангелами

Вони дуже довговічні - адже гранітні моделі піддаються руйнуванню приблизно через сотні років після виготовлення і установки. І це тільки в тому випадку, якщо виріб часто піддається несприятливим впливам.

Гранітні пам'ятники не вимогливі до догляду, на відміну від мармурових. Їх не потрібно захищати від температурних перепадів за допомогою спеціальних складів. Вони можуть багаторазово замерзати і розморожуватися, без деформації і руйнування.

Граніт володіє дуже щільною структурою, тому практично повністю водонепроникний, і будь-які опади йому не страшні.

Граніт відмінно полірується, і після такої обробки гранітні пам'ятники стають дзеркальними, і красиво виблискують. Особливо примітні кварцові вкраплення на граніті.

Шляхетний і сумний чорний колір натуральний, і завжди виглядає дуже доречно на могилі. Крім того, на ньому можна гравірувати портрети і написи.

Особлива фактура породи дає можливість створювати різноманітні візуальні ефекти, поєднуючи поліровані поверхні з необробленими, шорсткими ділянками. Така комбінація виглядає вражаюче і завжди запам'ятовується.

Вартість надгробка залежить і від оформлення. Наприклад, символічний оригінальний пам'ятник з граніту, який представляє собою відкриту книгу, обійдеться замовнику приблизно в 15000 - 20000 гривень. Все залежить від полірування і комплектації.

Щоб підібрати підходящу модель надгробка з ангелом, ви можете самостійно звернутися до компанії memory.com.ua або зробити замовлення зворотного дзвінка на сайті.