Вже давно залишилися позаду ті часи, коли єдиним місцем, де можна було добути ялинку на Новий рік, був ліс. Сучасних новорічних красунь купують в магазині https://ua.sosna.kiev.ua/, та й зроблені вони з якісних і безпечних матеріалів.

Які вони сучасні новорічні ялинки

Все більшої популярності набирають штучні ялинки, тому поговорити варто саме про них.

Для виготовлення штучних ялинок можуть бути використані ПВХ, волосінь, гума або кілька різних матеріалів. Технології виробництв постійно змінюються і з кожним роком штучні ялинки все більше нагадують натуральні. Наприклад, якщо ялинка з ПВХ або волосіні просто красива і дуже схожа на живу, то видання з гуми взагалі неможливо відрізнити від живої ялинки поки не помацати. Здавалося б, максимальну схожість з живою ялиною - і була основна мета виробників штучних ялинок і далі рухатися вже просто нікуди.

Але можливо так і було на самому початку, коли з конвеєра зійшла перша ялинка, зараз справа йде зовсім інакше і ялинка в першу чергу повинна бути красивою, яскравою, оригінальною, а вже на другому місці її схожість з реальним деревом. Тому зараз модно не тільки вибрати ялинку, створену за найсучаснішою технологією, ви можете купити новорічну красуню, аналога якої не буде більше ніде.

Забарвлення хвої

Найважливіша частина новорічного дерева, звичайно ж, його хвоя. І якщо з довгою, формою, густотою та іншими технічними параметрами все начебто ясно, то колір хвої - як і раніше питання, що залишається відкритим. І це цілком обгрунтовано, адже сучасні покупці можуть вибрати дерево з хвоєю практично будь-якого відтінку, але в першу черги розглянути варто найпопулярніші:

  • імітація снігу - найпопулярніший декор штучної ялинки. З одного боку, вона буде виглядати максимально природно, а з іншого, більше нагадувати ілюстрацію з казки, ніж реальну ялинку. Але в цьому і полягає вся принадність;
  • блискітки - блискуче напилення теж покликане імітувати сніг, але в той же час воно на нього не дуже схоже. Насправді це рішення не помилка дизайнера, а ефективний спосіб перетворити штучне дерево в головна прикраса свята;
  • біла хвоя - такі ялинки вибирають для створення арт-об'єкта в гламурному стилі або інших незвичайних дизайнах;
  • кольорові ялинки - хвоя може бути пофарбовані в будь-який колір, в тому числі і самий неприродний. Такі ялинки потрібні для втілення оригінальних ідей, наприклад, повністю однотонної ялинки або як база для розпорядження іграшок з дотриманням певної схеми.

Варіантів забарвлень насправді набагато більше і це дуже чудово, такої свободи вибору і простору для втілення будь-якої фантазії не було ще ніколи. Можна знайти ялинку для реалізації найсміливіших проектів, не відкладайте свій творчий порив на завтра, купуйте стильну ялинку для свого свята прямо зараз на сайті Sosna.kiev.ua