Компанія AB InBev Efes запускає програму «Бережи Здоров'я», у рамках якої співробітники зможуть безкоштовно пройти профілактичне медичне обстеження (чек-ап). Про це повідомила директор з персоналу компанії AB InBev Efes Ольга Орел.

Ініціатива насамперед орієнтована на перевірку, виявлення та зниження ризиків для здоров'я співробітників компанії. Уже з 1 листопада 2021 року за підтримки фонду Верхельст працівники мають змогу пройти всі процедури чек-апу повністю безкоштовно, швидко та без черг. 

За підсумками скринінгу організму співробітник отримує детальні висновки профільних фахівців, а також розгорнутий письмовий висновок лікаря-терапевта з рекомендаціями щодо підтримки здоров'я, здорового способу життя та можливим призначенням додаткових досліджень у плановому порядку.

«Наша компанія надає поліс добровільного медичного страхування всім співробітникам з першого дня роботи, незалежно від рівня та посади. Та, на жаль, ДМС не покриває профілактичних обстежень. Тому для того, щоб зберегти та підтримувати свій організм у хорошому стані, й необхідна профілактична діагностика. І ми як компанія власників, одним із принципів якої є: «головна наша сила – це наші люди», приділяємо величезну увагу питанням здоров'я та благополуччя співробітників. Нам важливо розвивати та прищеплювати культуру турботи про себе, своє здоров'я у довгостроковій перспективі через профілактику та регулярність», – зазначила директор з персоналу компанії AB InBev Efes Ольга Орел.

Сьогодні превентивна медицина – загальносвітовий тренд. Це спосіб не просто зберегти та покращити здоров'я, а й розширити резерви організму для природного продовження повноцінного життя без хвороб. Компанія AB InBev Efes, прагнучи створити найкращі умови роботи, піклується про стан здоров'я співробітників та вживає всіх заходів для покращення їхнього самопочуття і запобігання розвитку серйозних захворювань.

Крім того, в період пандемії компанія розширила пакет ДМС, надавши цілодобовий доступ до консультацій лікарів-вірусологів. А також запустила програму «Отримай підтримку», в рамках якої всі співробітники компанії та їхні родичі мають змогу безкоштовно отримувати фінансові, юридичні та психологічні консультації. 

Компанія також приділяє велике значення створенню здорового клімату в колективі, просуваючи культуру психологічної безпеки. Ми звертаємо значну увагу цій темі, проводимо вебінари для керівників та співробітників.

 

«Ми завжди ставимо у пріоритет наших співробітників і саме їх вважаємо головним багатством нашої компанії», – підкреслила Ольга Орел.