JCB - британська промислова компанія, відома виробництвом різної техніки, головною відмінністю якої є - неперевершена якість, відмінні технічні параметри, функціональність та надійність і, звичайно ж, на цьому переваги не закінчуються. Саме тому, навіть уживана техніка JCB користується заслуженим попитом у всьому світі. Вам потрібен б/у екскаватор для бізнесу, але ви ще не визначилися з вибором? Варто скористатися пропозицією компанії ТОВ «БФ-Логістік», пропонує JCB 3CX купити в Європі з урахуванням цільового призначення Замовника у привабливому співвідношенні ціни та якості.

Особливості:

JCB техніка працює разом як екскаватор та навантажувач. В її основі лежить конструкція трактора з колісним приводом. Найбільш популярний JCB екскаватор навантажувач в Україні – серії 3CX та 4CX.

Чому варто зупинити свій вибір на екскаваторі-навантажувачі JCB 3CX?

  • JCB 3CX - екскаватор-навантажувач номер один у світі (поряд із JCB 4CX). 3CX - це продукт філософії ефективного дизайну JCB, що відповідає сьогоднішнім зростаючим цінам на паливо та екологічним проблемам за рахунок кращої у своєму класі ефективності та низьких експлуатаційних витрат. Одним словом, у ньому використовуються інноваційні технології, щоб вичавити максимум із кожної краплі палива. Результат? Екскаватор-навантажувач JCB 3CX з двигуном Ecomax забезпечує економію палива до 16% при нижчих викидах та зниженому рівні шуму для типових дорожніх циклів, навантаження, копання та холостого ходу. Крім того, збільшені інтервали між заправками збільшують тривалість та продуктивність робочого дня.
  • Новий двигун EcoMAX Stage IIIB/Tier 4i. Крутний момент на 6% більше, ніж у попередніх моделей. Абсолютно нова система управління електронікою двигуна. Нова система Powerslide для більш швидкого та легкого перемикання передач. Крім того, вони дуже зручні, в основному за рахунок гнучкої та міцної напрямної, що запобігає зачепленню або пошкодженню стріли. Машина оснащена додатковим освітленням та системами безпеки – і це лише основні переваги.

Підсумовуючи, можна сказати, що купівля екскаватора-навантажувача JCB 3CX буде вигідною для вас, тому що компанія ТОВ «БФ-Логістик» пропонує вигідні умови купівлі, гарантію якості, доставку по країні. Залишились питання? Скористайтеся консультацією менеджера для уточнення деталей покупки у зручний для вас час.