Зміст

  1. Від чого захищає страховка

  2. Як оформити туристичну страховку

  3. Онлайн страхування 

Від чого захищає страховка

Про те, що для виїзду за кордон, потрібна страховка, знають напевно всі. Про неї є багато інформації, наприклад тут https://gazeta.ua/articles/promotion/_skilki-koshtuye-turistichna-strahovka-onlajn/973924, та все одно не всі розуміють, нащо ж потрібна страховка. Та навіщо оформляти поліс для виїзду за кордон. Тому нумо розберемося у цьому питанні!

Туристична страховка треба для того, щоб турист мав змогу отримати медичну допомогу за кордоном у разі хвороби або травми, яка входить до переліку ризиків, що покриваються страховкою. Витрати, які туристу доведеться заплатити за лікування, відшкодує його страхова компанія у межах лімітів, передбачених угодою. Зверніть увагу, що відшкодування може виплачуватися вже після того, як потерпілий повернеться у свою країну. Тобто за кордоном йому доведеться лікуватися власним коштом. Також можлива інша ситуація, коли страхова компанія не виплачує відшкодування грошима, а направляє на лікування до медичного закладу-партнера. І власник поліса отримає там потрібний йому догляд. Тому радимо заздалегідь дізнатися, як саме працює ваша страхова компанія.

Як оформити туристичну страховку

Коли потрібна страховка за кордон, то найшвидший спосіб її оформити - це купити онлайн. Для того, щоб оформити страховку, знайдіть сайт страхової, що вас цікавить, або порівняйте та оберіть пропозиції від різних компаній за допомогою агрегатора страхування.

Також онлайн дуже зручно розраховувати страховку за допомогою онлайн-калькулятора. Вам потрібно вказати країну, до якої ви зібрались, терміни поїздки та вік страхувальника. Всі ці фактори впливають на вартість страхування. Після цього ви побачите різні варіанти страховок, зможете детально дізнатися розміри франшиз та відшкодування за кожним зі страхових випадків, та які опції містить кожна страховка. Порівнявши поліси, ви зможете вибрати той, що підходить вам щонайбільше. Це швидко та зручно.

Онлайн страхування 

Можливість оформлювати страхування онлайн - це дуже зручно та вигідно. Якщо вам треба купити онлайн туристичну страховку, то на це ви витратите хвилин 15. А до того ж ще й заощадите гроші. Та отримаєте поліс в електронному форматі, який прийде вам на електронну пошту, та яким дуже зручно користуватися. Ви можете завантажити його у телефон або інший гаджет, або надрукувати, та користуватися страховкою так, як вам зручно. Електронний страховий поліс неможливо втратити або пошкодити, бо він завжди зберігається у вашій поштовій скриньці, та його можна завжди скачати на інший пристрій або переслати тим, з ким ви подорожуєте на усілякий випадок.