Вибір гардеробу – завдання складне як жінок, так чоловіків. Всі прагнуть виглядати максимально стильно, але і щоб при цьому було зручно. І максимально складно підібрати зимовий гардероб. Адже в даному випадку потрібно, щоб одяг ще й зігрівав, а не тільки виглядав стильно. Чоловіча зимова куртка є невід'ємним елементом гардеробу. Куртку по праву можна вважати універсальним варіантом, вона підходить під будь-який статус, тип фігури, вік та зростання. Головне, правильно підібрати куртку https://shafa.ua/uk/zimnie-muzhskie-kurtki.xhtml. Але при виборі дуже часто стоїть дилема між більш зручним та практичним пуховиком та сучасною шкіряною курткою. То що ж вибрати? Звичайно, ідеально було б мати в гардеробі обидва ці варіанти. Але якщо у вас є вибір, то перш за все ви повинні точно розуміти деякі нюанси.

  • Для чого вам потрібна куртка і куди найчастіше ви її одягатимете: на роботу, на ділові зустрічі або на прогулянку.
  • Наскільки холодна зима у вашому регіоні.
  • Чи є у вас якісь переваги?

У тому випадку, якщо у вас немає ще однієї куртки і вам доведеться ходити в ній майже кожен день, то найбільш підходящим варіантом можна вважати парку. Це один із видів пуховиків. Парк найбільш теплий варіант, виглядає стильно і підходить на всі випадки життя. У ній ви однаково стильно виглядатимете як у місті, так і на природі. І до того ж вона чудово захищає від холодного вітру, мокрого снігу та лютого морозу.

Якщо ви більш ділова людина і підшукуєте ідеальний варіант, можете зупинити свій вибір на шкіряній куртці. Це завжди модно, але найбільше підходить для міського способу життя, ніж для активного відпочинку. Але віддавайте перевагу класичнішому варіанту, так ви зможете носити виріб не один рік.

Як варіант, можете розглянути бушлат. У ньому теж буде тепло та комфортно. Але теж у місті.

Якщо ви часто відпочиваєте на природі, виходите в парки та звикли до активного відпочинку – пуховик, куртка овесайз чи пуховик – ваші ідеальні варіанти. Можна вибрати лижну куртку. У ній точно ви не замерзнете, і вам буде зручно. Але зважайте на той факт, що під неї не вдасться підібрати діловий образ і відправитися на ділові переговори.

Куртки з капюшоном

Куртки з капюшоном безперечно більш теплі та функціональні. Він чудово захищає від вітру та опадів. За наявності капюшона можна навіть обійтися без зимової шапки. Головне, щоб цей елемент одягу не псував, а підкреслював стиль куртки. Якщо ви здебільшого одягаєте куртку щоб доїхати працювати і з роботи, цей елемент зовсім не обов'язковий. Для активного відпочинку, навпаки, капюшон є дуже важливою деталлю. Тому вибирати куртку з капюшоном або без - це особиста справа кожного.

Вибираючи будь-яку річ, головним залишається одне – вона вам повинна подобатись і бути зручною. Звичайно, хочеться залишатися в тренді, але не все те, що модно, вам однозначно підійде. Підбирати одяг необхідно з огляду на всі нюанси вашої фігури. Куртка здатна як підкреслити всі переваги та приховати недоліки, так і повністю зіпсувати образ. Тому ретельно підбирайте всі елементи вашого гардеробу і тоді точно виглядатимете як з обкладинки журналу.