Для вирощування птиці та тварин важливою умовою є достатнє та правильне опалення. Мікроклімат у приміщенні повинен бути оптимальним, щоб вони зростали швидко та були повністю здоровими.

Обладнання Сольвено визнано найкращим варіантом для устаткування сільськогосподарських приміщень. Компанія Solveno займається постачанням та установкою обладнання для опалення будівель різного типу вже понад 15 років. З 2015 року компанія почала розробку власних систем, що дуже добре зарекомендували себе в українських птахофабриках та інших сільськогосподарських приміщеннях.

Великий інженерний досвід і досвід з вирощування птиці та тварин дозволив «Сольвено» розробити обладнання з інноваційними характеристиками, що ідеально відповідає потребам аграрного сектора. Ви можете замовити системи опалення напряму у виробника спеціально для вашого об’єкта.

Системи опалення для пташника

Правильний мікроклімат у пташнику є запорукою успішного вирощування здорової та міцної птиці. Стабільні, рівномірно розподілені температура та вологістю, допустима концентрація вуглекислого газу та однорідна повітряна зона – основні фактори, які повинна забезпечити якісна система опалення пташника.

«Сольвено» пропонує декілька видів системи опалення пташника. За типом енергоносія це можуть бути:

  • тепловентилятори (системи з водяним теплоносієм);
  • газові гармати та інфрачервоні випромінювачі (системи з газовим енергоносієм).

За способом обігріву ви можете обрати системи:

  • повітряного обігріву (тепловентилятори чи газові гармати);
  • інфрачервоного обігріву (брудера, інфрачервоні випромінювачі).

Системи опалення для свинарника

Для продуктивного вирощування тварин важливо піклуватися про створення оптимальних кліматичних умов. Комфортна температура, свіже повітря, рівномірний розподіл температури по приміщенню – це запорука успіху вашої справи.

Для свиней оптимальною є температура, при якій вони не повинні витрачати власну енергію на обігрів тіла.

Компанія Сольвено пропонує декілька варіантів обладнання, що забезпечить якісний обігрів свинарника:

  • інфрачервоні обігрівачі (ідеальний варіант для обігріву поросят);
  • газові повітронагрівачі (нагрівають повітря та розподіляють його по приміщенню за допомогою вентилятора (краще підходить для дорослих тварин).

Купити якісне та надійне обладнання для обігріву ферми

Компанія Сольвено добре зарекомендувала себе як надійний партнер та постачальник якісного обладнання. Solveno активно співпрацює з фермами в Україні, Білорусі, Польщі та Росії. Майже 200 ферм вже використовує системи опалення та задоволені результатами.

Якщо вам потрібно встановити ефективну систему опалення пташника чи свинарника, замовте персональну консультацію – спеціаліст компанії докладно розповість про особливості роботи системи та запропонує оптимальний варіант для вашого об’єкта.