Тротуарна плиткаОбійти конкурентів у бізнесі можна завдяки ретельному підходу навіть до дрібних деталей. При відкритті магазин/офіс/салон, подбайте не лише про гарне оформлення фасаду. Важливо зробити зручний перехід до будівлі. Допоможе в цьому тротуарна плитка – саме її найчастіше замовляють із цією метою. Вона не лише гарантує зручність, а й підвищить естетичність території перед входом.

Де придбати тротуарну плитку?

У дорожнього покриття безліч переваг. Одне з них – доступність. Сьогодні тротуарну плитку можна придбати онлайн. Перейдіть на сайт astorika.com.ua, щоб ознайомитись з варіантами. Тут представлена ​​продукція компанії "Асторика" - вона вже багато років діє на вітчизняному ринку.

Можна замінити, що на такий матеріал, як тротуарна плитка ціна варіюється. На неї впливає низка моментів. Це технологія виготовлення, формат, товщина тощо. Детальні описи на сайті дозволяють дізнатися про всі особливості кожної плитки та вибрати відповідний варіант.

Доставлять плитку в будь-яке місто – уточнюйте терміни у менеджерів. У клієнтів компанії є можливість обрати спосіб оплати.

Чому вибирають тротуарну плитку?

З допомогою такого покриття можна назвати свою територію. Оформіть відгалуження від тротуару до своєї будівлі за допомогою різнокольорових "Мілано" або "Асорті" з каталогів "Асторики" - така доріжка відразу впадає у вічі. Слід зазначити, що вона відмінно поєднується з рослинними насадженнями біля магазину, офісу чи салону.

Потрібно відзначити рентабельність тротуарного покриття. Плитка прослужить багато років. Точний термін експлуатації визначається технологією виробництва. Вироби, отримані за допомогою вібролиття, служать до 10 років. Вібропресування забезпечує більш тривале використання – до 25 років.

Тротуарна плитка відрізняється зносостійкістю. Вона добре переносить механічні навантаження, вплив довкілля.

Навіть, якщо окремі елементи доріжки зіпсуються, це легко виправити. Цілком змінювати покриття не потрібно, оновіть тільки пошкоджену плитку - це набагато простіше та економніше.

Не виникне проблем із обслуговуванням доріжок та майданчиків, оформлених тротуарною плиткою. Їх досить іноді підмітати або промивати за допомогою міні-мийки - це забезпечує покриттю привабливий вигляд.

Щоб уникнути утворення калюж після дощу чи снігопаду, робіть доріжки без бордюрів. Вони повинні бути "утоплені" - тобто, йти врівень з плиткою. Завдяки цьому вода з доріжок стікатиме природним чином.