Дарувати подарунки приємно, проте цьому процесу передує тривалий пошук. Не завжди навіть вдається відразу вигадати, що саме вручати. Якщо фантазія виснажилася, пошукайте ідеї на сайті профільних магазинів.

UAmade займається постачанням товарів від вітчизняних виробників. Тут цілий розділ присвячений подарункам. Можна швидко придумати, що подарувати дівчині на день народження та одразу замовити товари.

До речі, на uamade.ua вдасться знайти корисні матеріали з порадами щодо вибору подарунку на 11 років. Корисні рекомендації знайдуть як мама з татом, так і інші родичі.

Ідеї ​​подарунків

Іграшки, спеціальні бокси з солодощами, товари для творчості, настільні ігри та розвиваючі головоломки – UAmade підкине чимало цікавих ідей. До них можна додати планери. Знайти їх вдасться на сайті компанії. Планери зазвичай є додатковим презентом. Їх варто подарувати, щоб навчити дитину планувати день. Шкільного щоденника явно недостатньо – сюди можна вписати лише розклад уроків. Інші справи на день вдасться вносити в планер. Такий предмет навчає організованості.

Не менш корисний подарунок – набір для вирощування рослин. Дитина зможе самостійно дати життя квітці чи дереву. Це цікаво і корисно - можна дізнатися більше про ботаніку.

Основним подарунком може стати рюкзак. Варто подарувати його навіть якщо вже є один портфель для школи. Другий рюкзак буде повсякденним – вибирайте стильний варіант, який відображає уподобання дитини. Такий портфель стане в нагоді під час походів у спортивну секцію, у поїздках.

Корисний подарунок для маленької мандрівниці – скретч-картка. Тут можна відзначати місця, де дитина вже встигла побувати. Скретч-карта стане мотиватором до нових подорожей, зберігатиме приємні спогади – на неї кнопками можна прикріпити фотокартки з відвіданих місць.

До речі, крім скретч-карт нашої планети можна знайти інші, наприклад, присвячені зоряному небу. Це подарунок для дівчаток, яким цікава астрономія. З такою картою вдасться дізнатися більше про сузір'я.

Не знаєте, чим доповнити набір подарунків? Відмінним рішенням будуть солодощі. Вибирайте креативні ласощі. Наприклад, в асортименті UAmade вдасться знайти смачні пігулки. Вони тематичні – для сміливості, для щастя тощо. Вдасться купити також незвичайні цукерки, оригінальні шоколадні набори.

Можна замінити насолоди корисними аксесуарами. Наприклад, дівчаткам-підліткам знадобиться власна косметичка - у ній можна тримати перші доглядові та декоративні засоби.