Що таке магнітний вініл?

Вінілові магнітні сувенірні та рекламні вироби досить часто зустрічаються на ринку. Їхня популярність пояснюється здатністю магнітитися, високою гнучкістю та довговічністю. Сувенірні магніти, рекламні вивіски та стенди, інформаційні знаки, цінники на товари, розвиваючі ігри для дітей та інші вироби, що виробляються з того матеріалу, відрізняються не тільки красивим зовнішнім виглядом, першокласною якістю, але й вигідною вартістю. Пропонуємо розібратися, що це за матеріал і в чому його основні особливості.

Що таке магнітний вініл?

Магнітний вініл за своїми тактильними властивостями нагадує гуму, при цьому відрізняється магнітними властивостями. Він гнучкий, міцний, відмінно тримає форму, не токсичний, характеризується високою зносостійкістю та стійкістю до зовнішніх впливів, таким як підвищена вологість, перепади температур та ін. Купити магнітний вініл ви можете на сайті: https://mak.trade/magnitnyy-vinil/

Головними характеристиками, що визначають сферу застосування магнітного вінілу є товщина, яка варіюється в межах від 0,25 до 2 мм, та покриття. Чим товстіший лист, тим краще його магнітні властивості. Найтонший магнітний вініл ще називають магнітним папером.

Які є види магнітного вінілу?

Виготовляють магнітний вініл у різних формах. Він буває:

  • листовий;
  • у рулонах;
  • магнітні стрічки;
  • фігурні заготівлі.

Також його класифікують залежно від способу нанесення на нього зображень та його покриття. Так, різняться такі види вінілу:

Вініл для струменевого друку

Вініл для друку на струменевому принтері може бути з глянсовою або матовою поверхнею. Затребуваний для великих тиражів рекламної та інформаційної продукції.

Вініл для офсетного друку

Цей матеріал нагадує офсетний папір, у своєму складі має магнітний шар. Є недорогим матеріалом для виробництва сувенірів.

Заготівлі для сублімаційного друку

Це найкраще рішення для виробництва фігурних магнітів з оригінальними зображеннями.

Магнітний вініл без клейового шару

Інша назва вінілу - магнітна гума. Є найпоширенішим та затребуваним видом магнітного вінілу. З нього виготовляють сувеніри, об'ємні етикетки, дитячі ігри, рекламну продукцію. Зображення в цьому випадку друкуються на самоклеючих матеріалах, а потім приклеюються до вінілу.

Магнітний вініл з клеєм

Основною перевагою вінілу з клеєм є можливість швидко та надійно закріпити підготовлені матеріали. Він використовується при виробництві сувенірів, різноманітної реклами та ін.