Сучасні методи діагностики стану організму людини дозволяють отримати відповіді на багато питань, визначити деякі захворювання ще до того, як вони знатимуть дату про себе і з'являться перші симптоми недуги. Для цього в лабораторіях різних клінік та медичних центрів у Києві проводиться генетична діагностика. Генетичні аналізи, перелік яких дивіться за посиланням https://igr.com.ua/ua/prices/genetics, за показаннями складають вагітні жінки. Такі дослідження дозволяють розшифрувати інформацію, що міститься у ДНК. Головний плюс такого способу обстеження – висока точність одержаних результатів.

Пройти генетичну діагностику вагітних за доступними цінами ви можете у "Медичному центрі ІГР" у Києві. Ми пропонуємо лояльний прайс на генетичну діагностику, уважний індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфортні умови перебування в клініці, можливість отримати консультацію лікарів за результатами обстеження, для розшифровки результатів аналізів.

Основні показання для складання генетичних тестів та аналізів вагітними у Києві

Генетичні аналізи та діагностика у Києві для вагітноїНе всі жінки проходять генетичну ДНК-діагностику під час вагітності. Напрямок на такий тип обстеження найчастіше дає лікар у таких випадках:

  1. Наявність у сім'ї одного або обох з подружжя спадкових хвороб.
  2. Вік вагітної старше 35 років.
  3. Негативний вплив на організм вагітної під час зачаття або в період вагітності радіації, сильнодіючих лікарських препаратів, радіації, шкідливих виробничих факторів.
  4. Наявність викиднів або завмерлих вагітностей в анамнезі.
  5. Перенесені вагітною в 1,2 триместрі вагітності ГРВІ, краснуха, грип, інші інфекційні захворювання, які можуть негативно впливати на стан плоду та його розвиток.

У медичному центрі ДНК-діагностика проводиться швидко і безпечно. Спеціальна підготовка до аналізів не потрібна. Ви можете здати кров у будь-який зручний час. Наші спеціалісти озвучать дату отримання результатів аналізів. Лікарі-генетики клініки IGR проводять консультації вагітних. Ви можете записатися на прийом до фахівця, щоб отримати відповіді на запитання, розшифрувати результати отриманих тестів.

Які види генетичної діагностики можуть бути виконані в медичному центрі IGR?

Наявність потужної матеріально-технічної бази дозволяє лікарям-лаборантам клініки проводити такі типи генетичних досліджень:

  • Каріотипування. Визначає набір хромосом, що дозволяє на ранніх термінах виявити хромосомні патології плоду. Під час тесту фахівець вивчає не лише число хромосом, але й також їхню структуру та форму.
  • ДНК-діагностика. Особливий спосіб обстеження, під час якого лаборант порівнює між собою ділянки ДНК. За допомогою таких тестів визначається міра спорідненості. У деяких випадках ДНК тести проводяться для діагностики деяких генетичних хвороб, а також спадкової схильності до них.

Результати генетичних аналізів

У процесі генетичної діагностики та за результатами аналізів можуть бути визначені не тільки генні аномалії та відхилення у плоду, а також:

  • виявлено генетичну схильність до цілого ряду хвороб;
  • визначено генетичну сумісність партнерів;
  • встановлено батьківство та материнство.

Наші фахівці готові розшифрувати результати аналізів. Генетична діагностика відноситься до неінвазивних методів дослідження високої інформативності. Така діагностика не несе загрози здоров'ю та життю як самої вагітної, так і плоду. Ви можете звернутися до нас до медичного центру, щоб пройти генетичне обстеження на будь-якому терміні вагітності. Детальна інформація про послуги клініки представлена ​​на офіційному сайті www.igr.com.ua. Ви можете зв'язатися з нашим менеджером і отримати відповіді на всі запитання.