Компанія Євроком Компонентс є визнаним експертом у питаннях розробки, проектування, виробництва та монтажу друкованих плат. Ми працюємо на ринку більше 10 років і за цей час вже встигли зарекомендувати себе як надійний постачальник електрокомпонентів та радіодеталей. Ми постачаємо на ринок продукцію європейської якості, яка максимально відповідає вимогам сучасного ринку, запитам клієнтів, європейським стандартам якості. Якщо ви працюєте у сфері виробництва електроніки, контрактне виробництво друкованих плат на заводі Eurocom Components принесе вашому бізнесу чимало вигод. У нашій особі ви знайдете надійного постачальника електронних компонентів партнера. Ми робимо все можливе, щоб постачати на ринок конкурентну продукцію, яка не поступається за якістю та технічними характеристиками європейським аналогам.

Основні види послуг популярного українського виробника друкованих плат

Контрактне виробництво друкованих плат в УкраїніВи можете звернутися до нас, щоб отримати такі види послуг:

 • Виготовлення друкованих плат різних типів із покриттями різних видів.
 • Монтаж електронних компонентів.
 • Складання, корпусування виробів, встановлення електровузлів.
 • Лазерне гравіювання друкованих плат.
 • Серійне виробництво друкованих плат та інших електрокомпонентів.

Скільки коштує виготовлення друкованих плат Євроком Компонентс?

Вартість послуг з проектування, розробки та виробництва друкованих плат у нас є доступною. Для точного розрахунку ціни необхідно вказати у заявці:

 1. Кількість потрібних виробів.
 2. Специфікацію як таблиці.
 3. Проект друкованої плати.
 4. Монтажна схема.
 5. Середній час обробки замовлення – від 2 до 3 робочих днів.

Чому клієнти обирають контрактне виробництво електроніки та друкованих плат саме на заводі Євроком Компонентс біля Києва?

З кожним днем ​​кількість постійних клієнтів та покупців продукції нашої компанії стрімко зростає. Замовники обирають Євроком Компонентс, тому що ми:

 1. Виготовляємо пробні зразки. Чи плануєте запустити у виробництво новий виріб? Замовте невелику партію продукції (від 1 штуки), щоб відпрацювати потрібну технологію. У разі потреби наші фахівці дадуть свої рекомендації, скоригують виріб. Допоможуть покращити його технічні характеристики. В результаті, ви отримаєте кінцевий продукт, який забезпечить стабільну роботу готового виробу.
 2. Конкурентна ціна готових виробів. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб тішити замовників доступними цінами. Ми відкриті для діалогу з постійними клієнтами та надаємо знижки на великі партії продукції. Компанія Євроком Компонентс має цілу низку готових пропозицій для зниження вартості замовлення, які дозволяють мінімізувати витрати клієнта на розробку та виробництво друкованих плат.
 3. Висока надійність готових електрокомпонентів. У процесі виробництва друкованих плат та електронних компонентів застосовується ліцензування обладнання, високоякісні матеріали, що гарантують якісне виробництво та монтаж. У разі потреби проводяться додаткові випробування підвищення надійності елементів.
 4. Дотримання термінів реалізації проекту. Ми беремося за замовлення будь-якої складності, дотримуємося термінів, прописаних у договорі на надання послуг. Якщо виникають труднощі з виконанням замовлення, ми робимо все можливе, щоб дотриматись обумовлених термінів.
 5. Контроль технології виробництва. Для якісного виготовлення електронних компонентів та модулів ми запровадили на виробництві поетапний контроль якості. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в тому, що продукція, що випускається, буде відповідати технічному завданню, необхідним характеристикам і параметрам.