Для встановлення спорідненості проводиться спеціальний генетичний аналіз. Діагностика потрібна для визначення ступеня спорідненості між дитиною, матір'ю чи батьком. Генетична діагностика проводиться за бажанням передбачуваних батьків, іноді – за рішенням суду. З її допомогою досить просто визначаються родинні зв'язки. У цьому точність генетичних тестів на батьківство становить 98-99%.

Діагностика на встановлення біологічної спорідненості можлива як між живими людьми, так і тими, яких вже немає в живих.

Скласти генетичні ДНК тести за доступною ціною, перелік яких ви можете побачити за посиланням https://igr-lab.com.ua/genetichni-doslidzhennya1/molekulyarno-genetichni-doslidzhennya, ви можете у нашій лабораторії ІГР ЛАБ у Києві. Ми пропонуємо комфортні умови перебування у клініці, відсутність черг, швидке виконання аналізів та отримання результатів, можливість розшифровки даних аналізів лікарем-генетиком клініки, лояльну цінову політику на генетичну лабораторну діагностику.

Специфіка генетичного ДНК тесту на встановлення біологічної спорідненості у київській лабораторії ІГР ЛАБ

Аналіз проводиться виключно з метою встановлення ступеня споріднених зв'язків. Такий тип діагностики не визначає генетичні патології, спадкові захворювання, схильність до тих чи інших генних недуг, інших медичних станів.

Детальна інформація про особливості та специфіку генетичної діагностики у лабораторії ІГР ЛАБ представлена ​​на офіційному сайті igr-lab.com.ua. Ви можете зв'язатися з представниками медичного центру та поставити всі питання у телефонному режимі. Ми проводимо якісну генетичну діагностику для встановлення біологічної спорідненості для мешканців Києва та різних регіонів України.

Як проводиться генетична діагностика?

Для дослідження беруться зразки генетичних матеріалів у передбачуваних батьків та дитини. В основі аналізу лежить порівняння генетичних маркерів передбачуваних родичів. Якщо однакові генетичні маркери на обох досліджуваних зразках відсутні, робиться висновок про відсутність родинних зв'язків. Якщо під час аналізу визначається невідповідність генетичних маркерів у досліджуваних зразках, то родинні зв'язки виключається повністю.

Коли однакові маркери виявляються у зразках передбачуваного батька та дитини, то спорідненість підтверджується.

Варто зауважити, що приблизно в 1% випадків можливе отримання хибнопозитивного або хибно-негативного результату тесту.

Для проведення аналізу у кожного досліджуваного проводиться забір проб із порожнини рота. Їх отриманого генетичного матеріалу витягують молекули ДНК. Процес забору проб швидкий, безболісний, не викликає дискомфорту. Навіть маленькі діти не відчувають неприємних відчуттів.

Переваги генетичної діагностики щодо спорідненості в "Медичному центрі ІГР"

  • Потужна матеріально-технічна база, обладнання експертного класу максимально якісне виконання аналізів.
  • Досвідчені лікарі-генетики, до яких можна звернутися для розшифровки генетичних тестів.
  • Комфортні умови перебування у клініці.
  • Високоякісні витратні матеріали.
  • Уважний ввічливий персонал.
  • Повна конфіденційність отриманих результатів.