Основа злагодженої, безперебійної роботи торговельного підприємства, ефективного та швидкого обслуговування клієнтів, обліку руху коштів – наявність сучасної касової техніки. Згідно вимог українського фіскального законодавства купити та використовувати Касовий апарат MG V555T у Києвісучасні ККА мають підприємства малого та середнього бізнесу. Йдеться про торгові точки, що реалізують товари, послуги, працюють у сфері громадського харчування. Такі підприємства мають реалізувати продукцію та послуги з фіксацією всіх розрахункових операцій.

Використання касового обладнання робить торгівлю ефективнішою, простішою, підвищує пропускну спроможність торгової точки.
Придбати відповідні фіскальні реєстратори за доступними цінами ви можете на сайті українського виробника, компанії Гера-Сервіс www.gera-service.com.ua.

Ми працюємо у сфері продажів не перший рік і точно знаємо, яке саме торговельно-електронне обладнання потрібне підприємцям.

Що є сучасні касові апарати?

Це компактні, функціональні прилади, які одночасно виконують кілька функцій:

 • Фіксують інформацію про продаж у фіскальній пам'яті для подальшої передачі на сервер. Такі дані використовуються для формування коректної звітності.
 • Друкують чеки для покупців під час кожної розрахунково-касової операції.
  Прискорюють процес обслуговування покупців, мінімізують ризик неправильного розрахунку здавання.

Деякі функціональні касові машини можуть виконувати додаткові опції: складати виписки, звіти, дублікати чеків, сумарний облік продажів без використання касової книги.

Придбати надійні ККА від українського виробника ви можете на сайті компанії Гера-Сервіс. Ми пропонуємо гідне торговельно-електронне обладнання, яке відповідає вимогам Українського податкового законодавства. Вибір ККА ґрунтується на таких параметрах:

 1. масштаби бізнесу;
 2. тип системи оподаткування;
 3. сфера підприємницької діяльності;
 4. масштаби бізнесу.

Для невеликих торгових точок із невисокою прохідністю буде достатньо бюджетних моделей ККА. При великих обсягах товарообігу варто придивитися до більш функціональних моделей, які забезпечують більшу пропускну здатність.

Як замовити та купити касовий апарат у Києві з реєстрацією у податковому та сервісному обслуговуванням?


Касові апарати діляться на кілька основних типів залежно від сфери застосування. В онлайн-каталозі https://gera-service.com.ua/ua/fiskalne-obladnannia/kasovi-aparati/ представлені пристрої такої модифікації:

 • Автономні. Головний плюс – працюють від акумуляторної батареї, підходять для виїзної торгівлі.
 • Фіскальні. Мають фіскальний накопичувач, забезпечують швидкий друк чеків.
 • Мобільні. Відмінне рішення для підприємств, що займаються виїзною торгівлею. Мають компактні розміри, що не вимагають великого робочого простору.
 • Смарт. Сучасні ККА із сенсорним екраном, які у більшості випадків мають багато додаткових функцій.

Як замовити касовий апарат на сайті компанії Гера-Сервіс?

Ви можете зв'язатись із представником нашої компанії або оформити заявку онлайн на сайті www.gera-service.com.ua. Ми організуємо швидке відправлення та постачання українських касових апаратів, фіскальних реєстраторів, принтерів чеків та іншого торгово-електронного обладнання для ефективної та злагодженої роботи вашого підприємства.


На всю торгову електроніку надається офіційна гарантія виробника. Ви можете скористатися супутніми послугами нашої компанії та надати своєму бізнесу якісну електроніку. Використовувати ККА слід під час всіх без винятку взаєморозрахунків із клієнтами, щоб фіксувати всі необхідні дані про продаж для подальшої передачі до контролюючих органів.