День народження, підвищення по службі, одруження, 14 лютого, річниця весілля, переїзд – кожна подія є чудовою нагодою, щоб вручити квіти. Букет може бути як самостійним подарунком, так і засобом оформлення основного презенту.

Необов'язково вручати флористичну композицію особисто. Сьогодні діє доставка квітів в Харкові – передайте їх через кур'єра. Сервіс нагоді, якщо людини немає в місті або вона хоче залишитися анонімною.

Вибрати букет можна на сайті або в Інстаграмі компанії Kvitka. Разом із квітами вдасться замовити подарунки – солодощі, повітряні кульки.

Які квіти можна і потрібно дарувати?

Універсальний варіант -троянди, вони доречні з будь-якого випадку. Квіти наділяють різними значеннями – вони несуть у собі гармонію, говорять про відданість. У деяких випадках троянди вважають символом симпатії, непорочності, пристрасного кохання.

Троянди – свого роду класика. Якщо потрібно виявити оригінальність, замовте тюльпани. Вони говорять про радість, а також висловлюють захоплення.

Про відданість та вірність скажуть гортензії. До речі, такі квіти найчастіше дарують не другим половинам, а колегам, родичам, друзям. Гортензія сповнює радістю, позитивною енергією. До речі, друзям доречно дарувати альстромерії. вони не несуть у собі романтичного флера. Квіти вважають символом духовної спорідненості та близькості.

Лілії мають кілька значень. У деяких культурах їх вважають уособленням багатства, розкоші. Також квіти говорять про чистоту, щирість почуттів.

Купуйте букет хризантем, щоб побажати процвітання, довгих років життя, радості. Деякі розглядають ці квіти як символ відродження.

Якщо не хочеться вникати у значення кожної квітки, вибирайте флористичні композиції з 2-3 рослин. Бажано, щоб букет був різнобарвним. Відтінок також надає композиції певні значення. Рожевий колір - символ романтики, любові, що тільки зароджується. Про пристрасні почуття повідомляють букети червоного кольору. Кремові композиції дарують, щоби побажати благополуччя, спокою. За допомогою фіолетових кольорів можна сказати про вірність та відданість. Щоб поділитися радістю, використовуйте композиції помаранчевих та жовтих відтінків.

Важливі нюанси

Звертайте увагу на форму букета, його упаковку - вони вибираються зазвичай з урахуванням полу людини. Наприклад, жінкам дарують круглі композиції в ефектній оболонці. Чоловікам варто дарувати пірамідальні, трикутні та вертикальні букети. Упаковка повинна бути скромною - підійде крафтовий папір, фоаміран приглушених відтінків.