Рух із комфортом – хто про це не мріє? Варто погодитись, що неймовірно приємно завжди і скрізь встигати і при цьому не залежати від громадського транспорту. Будь-який час доби, будь-яка важлива справа чи просто прогулянка – все це реально здійснити із самокатом. Сучасні моделі, такі як kugoo g1 дуже відрізняються від своїх залізних та незграбних предків. Особливо вириваються вперед електросамокати, популярність яких збільшується в геометричній прогресії з кожним днем. Придбати електричний самокат Україна – на такий запит в пошуковій системі зявиться багато сотень результатів, серед яких безумовно будуть достойні варіанти. Але, на жаль, пошук не може відфільтрувати ті магазини, що пропонують неякісну продукцію, маючи за мету лише збільшення прибутків.

Як обрати ідеальний самокат

                Інтернет-магазин kugoo-ua.com дає впевнену відповідь на питання «де придбати електросамокат» та пропонує широкий асортимент самокатів, які в змозі задовольнити будь-які забаганки.

  • Потрібно просто та з комфортом їздити на роботу чи навчання? Для цього підійдуть моделі Kugoo S3, M2 та M4, що мають приємний дизайн, зручні у керуванні та не займають багато місця.
  • Є необхідність щоденно долати великі відстані? Тут не обійтись без Kugoo M4, M5 або G-Booster, що мають більш місткий акумулятор у порівнянні з іншими моделями.
  • Ти – райдер і не уявляєш свого життя без адреналінових трюків? Саме для таких екстремалів kugoo-ua.com підготував моделі самокатів, що ідеально виконують не тільки транспортну функцію, але дозволяють реалізувати будь-які трюкові фантазії. Міцні, надійні та з можливістю розігнатися до 60-80 км-год. Такі параметри не залишать байдужим навіть тих, хто спершу вважає, що самокат – це для пенсіонерів та дітей.
  • Твоє місто не виділяється якістю доріг? Діставатися до роботи тяжче, ніж марафонцю бігти по горах? Потрібен якісний електросамокат дорослий? Не варто засмучуватися, магазин Kugoo-ua.com пропонує унікальне рішення - електросамокат для бездоріжжя, що значно відрізняється від звичайних деякими технічними параметрами. Мінімальний діаметр колес має складати 8 дюймів. Також варто звернути увагу саме на надувні колеса, що значно покращують амортизацію та нівелюють будь-які вібрації. Підвіска в «бездоріжниках» потужна та гарантує плавний хід, помякшує удари навіть коли доводиться їхати через бордюр.

Електросамокати Kugoo – швидкість, що підкорює якістю.