Земля чи не найголовніший ресурс якім володіє Україна. Саме тому на ринку землі час від часу відбуваються справжні баталії – жодна з сторін (держава, громадянин) не мають право не поважно ставитись до діючого законодавства, яке регулює права та обов’язки власників земельних майданчиків.

Для того, щоб власник землі міг її продати або купити необхідно перш за все переконатися в правомірності цього рішення та відсутності якихось перепон. Для цього радимо вирішувати питання покупки, продажу чи оренди землі на перевіреному сайті https://auction.org.ua/. Цей веб-портал є торгівельним майданчиком Прозорро і гарантує безпечність створених операцій на сайті.

Принцип роботи auction.org.ua

За словами засновника акційної системи Prozorro. Продажі сайт з’явився тоді, коли був найбільш затребуваний. Події 2014 року акумулювали низку питань, пов’язаних з появою банків-банкрутів. Активи цих банків необхідно було упорядкувати та не дати зробити їх предметом спекуляцій, тому й була реалізована ідея створити незалежну систему «Prozorro. Продажі», створення якої було підтримано  Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, НБУ та українськими електронними майданчиками.

Зареєстровані на сайті https://auction.org.ua/category/land-parcel учасники тендерів мають право публікувати лоти, або приймати участь у спробі викупити той чи інший об’єкт. Необхідно розуміти, що держава є найбільшим власником земельного фонду, нерухомості та цінних бумах, тому співпрацюючи з нею можна суттєво збільшити власні доходи, бо масштаби торгів на сайті значущі.

Якщо згрупувати наявні лоти, то їх можна розділити на такі категорії:

  1. Земельні ділянки ті нерухомість;

  2. Мала приватизація ;

  3. Оренда майна та земель сільськогосподарського призначення;

  4. Спеціальний дозвіл на користування надрами;

  5. Продаж майна підприємств банкрутів .

Приймаючи участь в таких торгах можна бути впевненим в їх безпечності та відповідності закону. Організатор торгів на сайті https://auction.org.ua/category/agricultural-land-leasing може порівняти пропозиції, проаналізувати дані учасників, що долучилися и прийняти оптимальне рішення. Це робить діяльність сайту затребуваною та необхідною.

Більш того на сайті постійно оновлюється база даних, публікуються корисні статті з різних галузей, що в свою чергу сприяє розумінню новин та тенденцій що відбуваються на ринку. Україна продовжує шлях реформ, тому пояснення щодо нововведень и професійний супровід під час важливої покупки чи продажу землі дуже важливий.