Такі унітази як підвісні, з'явилися нещодавно, проте, користуються величезною популярністю як у туалетах торгових центрів, так і спортивних будівель. Останнім часом, такі конструкції стали купувати та встановлювати у будинках. Відгуки покупців говорять про те, що це не лише оригінально, а й досить зручно, а також не накладно щодо фінансів. Але чи настільки підвісні унітази міцні та надійні, як би хотілося?

Вигідно придбати підвісний унітаз ви можете вже зараз на сайті інтернет-магазину leoceramika.com!

З чого складається підвісний унітаз?

Важливо перш, ніж поговорити про переваги і недоліки підвісних унітазів, розібратися, як вони сконструйовані. По суті, це дуже міцна рама зі сталі, що прикріплюється як до стіни, так і в будь-якому іншому місці. Для того, щоб встановити такі унітази в квартирах, здебільшого використовують ніші в стінах туалету, де вже є стояк для подачі води та каналізації. Але це необов'язково. Можна вибрати й інше місце, головне, зробити там виїмку для зливного бачка, який приховують гіпсокартоном або будь-яким іншим оздоблювальним матеріалом. Бак завжди буде в доступності, тому що має бути можливість проводити необхідні ремонтні роботи, відкривати воду тощо.

Переваги та недоліки підвісних унітазів

А ви знаєте, що конструкції підвісних унітазів вважаються дуже міцними, модними та сучасними. Їх обслуговування також займає мінімальну кількість часу та коштів.

Ще один істотний плюс таких унітазів у тому, що він займає набагато менше місця, ніж звичайна конструкція унітазу, адже бак для зливу вже вбудований в нішу в стіні. Також відсутня ніжка унітазу, тим самим заощаджуючи місце в кімнаті. З'являється можливість під час обробки санвузла класти плитку прямо під унітаз. Туалет набагато простіше мити та дезінфікувати.

Якщо у вашому будинку кімната туалету не особливо великих розмірів, то підвісний унітаз навіть візуально зробить її просторіше. Завдяки тому, що, на відміну від звичайних унітазів, бак замаскований у ніші стіни, звуку зливу практично не чутно.

Існує також безліч помилок, які насправді нічим не виправдані, але змушують людей відмовлятися від покупки саме навісних або підвісних унітазів. Однією з таких помилок вважається ненадійність конструкції. Здебільшого за це переживають люди з великою вагою. Але це неправда, адже сталева рама, яка тримає конструкцію, не дасть їй зламатися від великої ваги. Також виробниками видається гарантія, що підвісний унітаз здатний витримати до чотирьохсот кілограмів, як і звичайний унітаз.