Коли ви починаєте свою пригоду з бойових мистецтв, то досить швидко стикаєтесь з необхідністю придбати спорядження, яке підходить для вибраної дисципліни. Бокс є найбільш класичним видом всіх видів єдиноборств. Боксер використовує тільки руки, тому вам потрібно набагато менше обладнання, ніж в інших дисциплінах. Проте вибір правильного набору також може викликати певні проблеми.

У боксерський набір для початківців повинні входити:

Боксерські рукавиці 

Після першого вивчення техніки вам знадобляться боксерські рукавиці, щоб продовжити тренування. Для початківців рекомендується придбати міцні та якісні рукавиці середньої ціни, які застібаються на липучках і виготовлені з синтетичної шкіри або змішаних матеріалів. 

Боксерські бинти

Бинти - необхідна частина спорядження. Варто купувати їх одночасно з рукавицями і використовувати разом з самого початку. Боксерські бинти допомагають виключити ризик серйозних травм: тріщин і навіть переломів. Вони ефективно захищають зап'ястя, пальці, п'ясткові кістки та сухожилля, а також поглинають більшу частину вологи, що також впливає на загальну гігієну.

Спортивні шорти

Найкраще розроблені для боксу – шорти з широким поясом, але це не є необхідністю, і будь-які спортивні шорти підійдуть так само добре.

Спортивна футболка

Рекомендується обирати вільні футболки з термоактивних матеріалів, які добре відводять вологу. Для занять боксом не варто обирати звичайні бавовняні футболки, вони погано вбирають вологу.

Протектор промежини

Протектор корисний в основному під час спарингів, бо під час тренувань з партнером він захищає від випадкових, ненавмисних ударів нижче талії. Протектори, призначені для боксу, трохи просторіші, ніж ті, що призначені для інших видів єдиноборства, через те, що в боксі не використовують ноги.

Капа

Збираючи боксерський комплект, ви також повинні подумати про захист рота та зубів, він буде незамінним, коли ви зможете почати спаринг. Однак варто придбати капу на початку і просто час від часу тренуватися в ній, щоб звикнути регулювати дихання під час її використання. Коли почнеться спаринг, ви будете на крок попереду. 

Шолом для спарингу

Шолом для боксу не входить до комплекту податківця, але з ним теж варто ознайомитися заздалегідь. Шолом незамінний, коли ви вже входите в стадію спарингів. Пам’ятайте – не можна допустити ситуації, коли ви проводите спаринг без шолома.