Ситуацій, коли не має можливості особисто привітати близьку людину зі святом достатньо, вони можуть бути пов’язані з роботою або сімейними обставинами. Проте навіть через сотні кілометрів можна легко порадувати близьких відправивши букет квітів або кімнатні квіти з доставкою.

Найкращий сервіс доставки квітів у Харкові

Сервіс Флоріна  пропонує доставку квітів у Харкові для тих, хто не зважає на відстань і шукає варіанти нагати про себе. В пропозиції компанії Флоріна великий вибір популярних та екзотичних квітів, квітів у горщиках та іграшок. Букет з доставкою з сайту florina.kh.ua безумовно справить враження та запам’ятається надовго.

Флористичні композиції від менеджерів Флоріна можуть бути з  використанням традиційних квітів – троянд, гвоздик, лілій, але якщо необхідно створити щось креативне, то можна погодити створення букету з рідкісних та екзотичних рослин за доступною ціною. Всі композиції мають високу якість і гармонійно зібрані докупи для того, щоб замовлення та доставка квітів Флоріна приємно здивували адресата. 

Головними перевагами доставка квітів Флоріна можна назвати:

  • великий вибір композицій;

  • зручні умови оплати та доставки;

  • індивідуальний підхід та готовність реалізувати будь-який задум;

  • відповідальність та можливість повернення букету якщо він не сподобався або зав’яв протягом 12 годин.

Найкращі квіти на день народження, весілля, 14 лютого або 8 березня

Традиційно букети дарують коханим, проте квіти з доставкою в Харкові також нерідко замовляють колегам, друзям, вчителям, лікарям або добрим знайомим, які потребують знаків уваги.

Кожен букет несе в собі особливу енергетику, яка перетворюється на теплі слова, які часом важко сказати вголос. Так, найніжніші зізнання найкраще зможуть передати троянди, зібрані в розкішні композиції. Ці прекрасні квіти вже багато століть поспіль відіграють величезну роль при вираженні емоцій між коханими.

Наш інтернет-магазин квітів, що спеціалізується на послузі доставки квітів у Харкові, порадує вас найширшим асортиментом композицій з троянди - червоних, білих, рожевих і не тільки. В наявності є невеликі лаконічні букети з 15, 19 або 25 троянд, так і гігантські букети з 101 і навіть 1001 троянди. За бажанням кожну композицію можна доповнити коробкою цукерок або плюшевим ведмедиком.

Оформити замовлення можна на сайті florina.kh.ua або по телефону +38 (097) 428-98-65. Відкриті для спілкування й у месенджерах Viber або Telegram за номером, що вказано вище.